Strādā arī sestdienās

Vasaras sezonā Gulbenes tūrisma informācijas centrs, kas atrodas pilsētas domes kantorēkā, ir atvērts sešas dienas nedēļā. Tātad arī sestdienās ceļotgribētāji te no pulksten 10.00 līdz 15.00 var ienākt, jautāt un saņemt atbildes. Darbu sestdienās šajā centrā praktizēja jau pagājušajā vasarā, tad vidēji dienā te ielūkojās pieci cilvēki.

Gulbenes tūrisma informācijas centra vadītāja Inga Barinska "Dzirksteli" informē, ka Gulbenes rajona iedzīvotāji biezāk sākuši interesēties par iespējām un piedāvājumu Vidzemes un Latvijas apceļošanai. "Tagad, vasarā, cilvēki bieži ceļo nedēļas nogalēs un vēlas informāciju. Latvijas iedzīvotāji, tostarp Gulbenes rajona ļaudis, intersējas par iespēju ceļot tuvējā apkārtnē, savā valstī, Baltijas valstīs, nevis dodas tālākos braucienos," saka I.Barinska.

 

Ārzemnieki Gulbenē šovasar esot retāki viesi, tomēr igauņi un vācieši joprojām šurp braucot. Iebraucēji Gulbenes tūrisma informācijas centrā galvenokārt interesējas par apskates objektiem un naktsmītnēm. Tā kā Vecgulbenes muiža ir viens no objektiem, kas iekļauts akcijā "Dižā Baltijas apceļošana", ko organizē Tūrisma attīstības valsts aģentūras sadarbībā ar lietuviešu un igauņu kolēģiem, te ciemiņu netrūkst. SIA "Gulbenes - Alūksnes bānīti." un SIA "X parks" Lizumā iesaistījušies akcijā "Alfa brīvdienu tūre".

 

Akcijā ieplānoti desmit ceļojumu maršruti ar 35 aktīvās atpūtas vietām pa visu Latviju. "X parks" Lizumā piedāvā mototrasi, bagijus, kvadraciklus, panorāmas lidojumu divvietīgā lidmašīnā, peintbolu, minifutbolu un volejbolu. SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis" piedāvājuma ir vizināšanās ar šaursliežu vilcienu, speciāli vilciena reisi svinību rīkošanai, ekskursija Gulbenes lokomotīvju depo, vizināšanās ar rokas drezīnu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas