Strādājošos aicina mācīties

Ar 14.novembri nodarbinātas un pašnodarbinātas personas var pieteikties mūžizglītības pasākumā. Par to informē Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko.

V.Lituņenko skaidro, ka ir atjaunota nodarbināto personu reģistrācija mūžizglītības pasākumā, kas tiek līdzfinansēts no Eiropas Sociālā fonda līdzekļiem.


Šogad šajā pasākumā vēl var iesaistīties 40 interesenti, bet nākamgad - 43. "Interese par mūžizglītības pasākumu no nodarbināto personu puses ir. Zināšanas vēlas papildināt dažāda vecuma cilvēki," saka V.Lituņenko.


Lai piedalītos mūžizglītības pasākumā, ir jāatbilst nosacījumiem, piemēram, strādājošais nedrīkst būt jaunāks par 25 gadiem, persona nav iepriekš ieguvusi izglītību aģentūras organizētajos profesionālās apmācības, pārkvalifikācijas, kvalifikācijas paaugstināšanas vai neformālās izglītības programmās.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem personas pašas nodrošina līdzmaksājumu 30 procentu apmērā no mācību maksas, kas ir līdz 250 latiem par attiecīgo programmu. Ir paredzētas atlaides atsevišķiem nodarbinātiem.


Sīkāka informācija pie aģentūras Gulbenes filiāles darbinieces Ingas Apsītes, tālrunis 64471021.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas