Strādās par namu pārvaldnieku 10

Bijušais Gulbenes pilsētas pārvaldes speciālists saimnieciskajos jautājumos Juris Aleksāns kopš pagājušās trešdienas ir jaunā amatā. Viņš tagad strādā SIA „Gulbenes nami” par namu pārvaldnieku.

„Tagad vairs nevajadzēs strādāt arī naktīs, kā tas dažkārt bija, strādājot iepriekšējā amatā. Arī tagad kā namu pārvaldniekam pienākumu ir ļoti daudz. Mans tiešais darbs ir saistīts ar māju pilnvarotajām personām. Arī iepriekšējā amatā esot, to jau daļēji tiku darījis, tikai tad viss galvenokārt saistījās ar pašvaldības īpašumiem. Piemēram, ja tās ar SIA „Gulbenes nami” starpniecību veiks kaut kādus pasūtījumus, tad palīdzēšu veidot izdevumu tāmes. Ja gadījumā māju iedzīvotāji nepiekritīs kādam pasākumam, palīdzēšu rast iespēju vērsties pēc palīdzības citās iestādēs un tamlīdzīgi. Palīdzēšu risināt arī iedzīvotāju problēmas, ja viņi ar tām vērsīsies „Gulbenes namos”,” stāsta jaunais namu pārvaldnieks.

SIA „Gulbenes nami” arī iepriekš strādāja divi namu pārvaldnieki, tāpēc apsaimniekojamās mājas tika sadalītas starp viņiem. Viena no pārvaldniecēm devusies dekrēta atvaļinājumā, tāpēc bijis jārod cilvēks, kas varētu stāties viņas vietā. „Tagad puse namu būs manā pārziņā, bet otra puse – namu pārvaldnieces Zinaīdas Šķenderes pārraudzībā,” stāsta J.Aleksāns.


Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Naglis klāsta, ka J.Aleksāns uzrakstījis iesniegumu par atbrīvošanu no ieņemamā amata pilsētas pārvaldē, to pamatojot tādējādi, ka viņam tiek piedāvāts darbs „Gulbenes namos”, kā arī tur būšot mierīgāk.


„Mums bija neliels konkurss uz speciālista saimnieciskajos jautājumos vietu. Konkursā pieteicās septiņi cilvēki. Izvērtējām visas kandidatūras un šim amatam izvēlējāmies gulbenieti, kura ģimene dzīvo Gulbenē, bet viņš pats līdz šim strādāja Rīgā. Viņš vēl nav oficiāli pieņemts darbā, bet sava darba pienākumus jaunais speciālists J.Aleksāna vietā sāks pildīt, sākot ar 3.februāri,” stāsta J.Naglis.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

kika

Interesanti..kā tas ir neliels konkurss...tikai starp savējiem

pirms 7 gadiem, 2014.01.22 21:47

Vāle

Tieši tā. Pareizs secinājums.

pirms 7 gadiem, 2014.01.22 22:10

nesaprotu

kāpēc tas konkurss nekur nebija publiskots un izsludināts? kas par bardaku notiek Gulbenē?

pirms 7 gadiem, 2014.01.22 23:34

nakts darbs

Ko dara pilsētas pārvaldē naktīs??? "Tagad vairs nevajadzēs strādāt arī naktīs, kā tas dažkārt bija, strādājot iepriekšējā amatā."

pirms 7 gadiem, 2014.01.23 00:37

nats darbam

naktis bija jabrauc jaapseko celji un ielas, lai tadam ka TU nenaktos no rita nolaust galvu vai sasis mashiinu.

pirms 7 gadiem, 2014.01.24 15:10

kaimiņš

Gulbenieši gan prot noriet jebkuru un par jebko. Tā kā sūnu ciemā, neviens neko nezin, bet riet pirmais. Tāpēc arī ir tā, ka suņi rej, bet karavāna iet tālāk.

pirms 7 gadiem, 2014.01.23 08:10

Zum

Dažs labs kritiku nodēvē par noriešanu. Jāsaka, gan, ka kandidatūra šim amatam ir visai interesanta, jo darbu- namu pārvaldnieks nemaz nevar uzskatīt par mierīgu.Ja vien uzskata, ka namu pārvaldnieks ne par ko neatbild un dara tad, kad uzskata par vajadzīgu " kaut ko" darīt.

pirms 7 gadiem, 2014.01.23 09:45

urbis

Nesaprotu. Kuru interesē, kur Aleksāns strādās? Vai sensācija?

pirms 7 gadiem, 2014.01.23 09:08

jonass

tieši tā,ja cilvēks ir tā nolēmis mainīt darba vietu tad tā ir viņa izvēle,ko tur cepties

pirms 7 gadiem, 2014.01.23 14:54

suns

Vai par namu parvaldnieku var stradat bez izglitibas? Kapec netika konkurss rikots?

pirms 7 gadiem, 2014.01.25 16:41

Vietējās ziņas