Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strados uz salām vēlas būvēt vēl vienu namiņu

Gulbenes novada būvvaldē reģistrēts iesniegums par savdabīgas būvniecības ieceres turpinājumu – luksusnamiņu izveidi uz salām. Uzsvērts, ka šo objektu pielietojums ir paredzēts tūrismā kā moderna inovācija. Kā ieceres realizācijas vieta ir norādīta Stradu pagasta “Dīķsalas”.

“Dīķsalu” mājaslapā teikts, ka 2016. un 2017.gadā tiks apūdeņotas vēl plašākas šā nekustamā īpašuma teritorijas Stradu pagastā un paredzēts uzbūvēt vēl vienu luksusnamiņu uz salas un ēku aptuveni 40 viesu izguldīšanai. Plānots arī paplašināt bērnu rotaļlaukumu un izbūvēt basketbola laukumu.

Atpūtas kompleksa “Dīķsalas” teritorijā jau atrodas trīs ēkas: 300 kvadrātmetru ēka jeb “Šķūnis”, pirts un viens luksusnamiņš uz salas. Ir labiekārtota milzīga teritorija, dīķi, bērnu rotaļlaukumi, trīs pludmales volejbola laukumi un četri futbola laukumi.

“Dīķsalu” atpūtas vieta ir dibināta 2006.gadā, sākot ar pirtiņu ģimenes vajadzībām. Pirti ģimene sāka izīrēt. Pamazām šī atpūtas vieta tikusi paplašināta. “Dīķsalas” tiek piedāvātas gan nelielām ballītēm, gan kāzu rīkošanai līdz 100 viesiem. Gadu gaitā teritorija tikusi labiekārtota, top jaunas būves. “Dīķsalu” mājaslapā kā atpūtas vietas kontaktpersona norādīts Guntis Miķelsons.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas