Stradu pagasta Palienā - problēmas ar apgaismojumu 1

Stradu pagasta Palienā pēc ceļa Rēzekne - Gulbene rekonstrukcijas ir problēmas ar apgaismojumu. To “Dzirkstelei” pastāstīja vietējie iedzīvotāji.


Stradu pagasta pārvaldes vadītājs Juris Duļbinskis ir zinošs par šo situāciju. Viņš norāda, ka par problēmu ar apgaismojumu ir informējis VAS “Latvijas Valsts ceļi” Vidzemes reģiona Gulbenes nodaļas vadītāju Laimoni Aumeisteru.


J.Duļbinskis skaidro, ka tad, kad objektu nodeva (pagājušā gada rudenī), pa brīdim tika izsisti drošinātāji.


“Tas notika vienreiz, otrreiz, tad secinājām, ka tas nav tikai neliels defekts. Visticamāk, apgaismojumam no trim fāzēm darbojas viena, līdz ar to deg tikai katrā trešā laterna. Mēs esam informējuši darbu pasūtītāju, savukārt tas ir sazinājies ar būvniekiem,” saka J.Duļbinskis.


L.Aumeisters apstiprina, ka nodevis šo informāciju būvniekam - lietuviešu firmai "Kauno tiltai", lai sazinās ar saviem apakšuzņemējiem, kas veica šo apgaismojuma izbūvi. “Objektam ir garantijas laiks 5 gadi,” norāda L.Aumeisters.


J.Duļbinskis savukārt stāsta, ka būvnieki ir sazinājušies arī ar pārvaldi.


“Mēs viņiem esam izstāstījuši detalizētāk šo problēmu. Tā kā būvdarbiem ir garantijas laiks, tad tālāk “Latvijas Valsts ceļi” komunicē ar būvdarbu veicējiem, un, visticamāk, agrāk vai vēlāk problēma tiks novērsta,” stāsta J.Duļbinskis un piebilst, ka pārvalde nodrošina tikai elektroenerģijas apmaksu, savukārt objekts īpašumā ir “Latvijas Valsts ceļiem” – gan laternas, gan inženiertīkli.


“Mēs viņu objektā neko nevaram darīt, kā tikai informēt viņus par problēmu,” saka pagasta pārvaldes vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Stradi

Kā tur ir īsti Paliena vai Stradi (iebraucot stāv baltā zīme Stradi)?

pirms 7 gadiem, 2014.04.06 10:10

Vietējās ziņas