Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strauji samazinājies bezdarbnieku skaits 1

Gulbenes novadā strauji samazinājies reģistrēto bezdarbnieku skaits. Par to “Dzirksteli” informē Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko.

Šā gada sākumā bija reģistrēti 1154 bezdarbnieki, bet maija sākumā to skaits samazinājies līdz 965 reģistrētiem bezdarbniekiem. “Tas ir otrais mazākais bezdarbnieku skaits aģentūras filiāļu teritorijās. Vismazākais bezdarbnieku skaits tika fiksēts aģentūras Valkas filiālē, kurā ietilpst Valkas un Smiltenes novadi. Tur reģistrēto bezdarbnieku skaits ir zemāks par 800 bezdarbniekiem,” stāsta V.Lituņenko un piebilst, ka mūsu novadā liels samazinājums vērojams starp bezdarbniekiem jauniešiem (vecumā no 18 līdz 24 gadiem). Gada sākumā bija 96 jaunieši bezdarbnieki, bet maija sākumā – 65. Straujš bezdarbnieku skaita samazinājums vērojams arī pilsētā: gada sākumā – 400 bezdarbnieki, maija sākumā – 333. Tāpat bezdarbnieku skaita samazinājums vērojams Beļavas pagastā: gada sākumā - 86, maija sākumā – 78. Stradu pagastā gada sākumā – 127, maija sākumā – 113. “Bezdarbnieki iekārtojas darbā,” norāda V.Lituņenko.

Pašlaik aģentūrā reģistrētas vairākas brīvas vakances. Darbs tiek piedāvāts ekonomistam, iepirkumu speciālistam, ceha strādniekam, mazumtirdzniecības veikala pārdevējiem/pārdevējām, būvstrādniekiem, ēku celtniekam, aprūpētājam, direktoram izglītības iestādē, intervētājam, palīgstrādniekiem, lentzāģa operatoram, tirdzniecības pārstāvim, mūzikas skolotājiem/skolotājām. Vairāk informācijas par brīvajām vakancēm var noskaidrot aģentūras Gulbenes filiālē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

mamma

jo lielako ties kas bija bezdarbieki ir izbraukuši

pirms 3 gadiem, 2017.05.31 14:30

Vietējās ziņas