Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Studentu biznesa projektu konkursa finālā piedalīsies arī komanda no Gulbenes novada

Pirms vairāk nekā diviem gadiem tika uzsākts jaunradītu un īstenotu studentu biznesa projektu konkurss “Radām Novadam”. Konkursa mērķis bija dot iespēju apliecināt sevi Latvijas studentiem un viņu pārstāvētajām augstskolām, izstrādājot un īstenojot dažādus biznesa projektus Latvijas novados. Par to informē projekta ‘’Radām novadam’’ vadītāja Elīna Miķelsone.

Viņa stāsta, ka, noslēdzoties konkursam, savus iesāktos biznesa projektus turpina attīstīt piecas studentu komandas, tostarp arī jaunieši no Rīgas, kuri pārstāv Ventspils augstskolu un darbojas Gulbenes novadā, kur, pateicoties novada atbalstam, komanda ieguva investoru disku golfa parka izveidei. "Komanda piedāvā arī citiem novadiem atbalstu diska golfa laukumu izveidē un aktīvi popularizē šo sporta veidu Latvijā," atklāj E.Miķelsone.

"Konkursā studentu komandām divu gadu laikā, realizējot biznesa idejas, bija jārada pēc iespējas lielāka ekonomiskā vērtība, radot jaunas darbavietas, piesaistot investīcijas, vienlaikus veicinot ekonomisko un sociālo attīstību šajos novados. Divu gadu laikā konkursā savus spēkus izmēģināja 22 studentu komandas no 11 Latvijas augstskolām, kuras darbojās 18 Latvijas novados. Sarežģītā laika periodā, kad Latvijā noslēdzās iepriekšējā, bet darbu vēl neuzsāka jaunās ar ES fondiem saistītās atbalsta programmas jaunajiem uzņēmējiem, komandas nodibināja 14 uzņēmumus un biedrības, uz šo brīdi radot 7 jaunas darba vietas un piesaistot savu projektu īstenošanai 175 000 EUR," stāsta E.Miķelsone.

Komandas savus sasniegtos rezultātus prezentēs “Radām Novadam” noslēdzošajā finālā šā gada 5. jūlijā RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6. Ekspertu žūrija izvērtēs komandu sasniegumus, noteiks konkursa uzvarētājus un pasniegs balvas labākajām komandām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas