Studija saņem gadumijas dāvanu

Gadumijā patīkamu pārsteigumu saņēma bānīša radošā studija „Varavīksne". Uz kolektīva gada noslēguma pasākumu bija atnākuši viesi - „Rotari" kluba Gulbenes nodaļas pārstāvji Antra Sprudzāne un Osvalds Lucāns.

Studijas menedžere Inese Buliņa "Dzirksteli" informē, ka viesi bija atnesuši bērniem dāvanu 150 latu lielu naudas summu, kas paredzēta studijas radošajai attīstībai.

 

"Šī nauda dos iespēju pieaicināt kvalificētus deju un kustību konsultantus, lai varētu kvalitatīvāk sagatavoties tērpu kolekciju konkursam „Prikolys", kas notiks maijā Lietuvā, Kauņā, un konkursam „Modes atspere", kas notiks jūnijā Latvijā. Bānīša radošais kolektīvs „Varavīksne" saka lielu paldies „Rotari" kluba Gulbenes nodaļai par sapratni un atbalstu," saka I.Buliņa.

 

„Varavīksnē" bērni apgūst defilēšanas prasmi, aktiermākslas pamatus, deju pamatus, strādā pie stājas un gaitas veidošanas, mācās izstrādāt savu stilu un imidžu. Studijas dalībnieki ar saviem priekšnesumiem regulāri kuplina gan bānīša, gan Gulbenes pilsētas un rajona pasākumus, kā arī piedalās dažādos Latvijas un starptautiskajos radošo studiju konkursos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas