Stundas laikā policija uz Vidzemes šosejas soda sešus autovadītājus 6

Pirms nedēļas Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, uz Vidzemes šosejas stundas laikā pieķēra sešus autovadītājus, kuri pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus.

“Ceturtdien, 21.maijā, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, ap pulksten 21.50 Smiltenes novadā, uz autoceļa Rīga-Sigulda-Veclaicene fiksēja atļautā braukšanas ātruma pārkāpumu, kur 1995. gadā dzimis vīrietis vadīja “BMW” markas automašīnu ar ātrumu 171 km/h, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir līdz 90 km/h. Vadītājs paskaidroja, ka “apdzinis priekšā braucošo automašīnu, kas braukusi lejā no kalna, neesot ievērojis, ka tik ļoti pārsniedzis ātrumu”. Par pārkāpumu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, kur piemērots administratīvais sods, proti, naudas sods 450 eiro apmērā un atņemtas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz sešiem mēnešiem. Jāpiemin, ka vīrietis par līdzīgiem pārkāpumiem bija nonācis policijas redzeslokā jau iepriekš,” informē VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Minētajā ceļa posmā nepilnas stundas laikā tika noformēti seši administratīvā pārkāpuma protokoli, arī par ātrumu pārkāpšanu – 136 km/h un 122 km/h –, kā arī kāds vadītājs ceļu satiksmē piedalījās bez derīgas vadītāja apliecības.

“Valsts policija atgādina, ka pārgalvībai uz ceļa ir augsta cena! Atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana samazina autovadītāja spēju laicīgi reaģēt uz apkārt notiekošo, tādējādi apdraudot gan paša, gan citu satiksmes dalībnieku drošību. Jāpiemin, ka autovadītāji neņem vērā diennakts tumšo laiku, ir neuzmanīgi uz ceļiem, veic neatļautus un pat agresīvus manevrus! Brauksim prātīgi!” saka Z.Vaskāne.

Video šeit

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Aivars

Vai kādam ir gadījusies situācija, kad policija aptur par ātruma pārkāpumu (manā gadījumā teica ka esot 117 km/h) kaut gan visu laiku braucu ar kruīzu 102 km/h. Parādīja arī video un tur rāda šos 117... Ko tādā situācijā darīt?

pirms gada, 2020.05.28 10:22

Andris

Tad pārbaudi savu auto. Ceļu policijas radari ir verificēti un pārbaudīti. Ticamība tie ir daudz lielāka, nekā auto spidometram.
Iesaku kruīzkontroli uzstādīt uz 100km/h un ieslēgt Wazze. Paskatīties, ko Wazze rāda. Bet jebkurā gadījumā, Wazze un spidometra rādījums neatbrīvo no atbildības.

pirms gada, 2020.05.28 12:27

Aivars

Arī waze vienmēr ir ieslēgts un rādīja ap 100 km/h.
Vai tikai tas nav naudas pelnīšanas veids miličiem???

pirms gada, 2020.05.28 14:36

gulbeniete

Šis gadījums nav noticis tikai ar JUMS.....

pirms gada, 2020.05.28 15:32

Janka

Tā ir tīrā naudas izspiešana! Arī alko trubiņas ir iepriekš "inficētas".

pirms gada, 2020.05.29 12:29

Opis

Atbraucat uz Alūksni, tur katru darba dienu 17.00 zils busiņš lido uz Gulbenes pusi. Pilsētas robežas beigu galā jau virs 100km/st. Vietējie CP kautkā guļ un nespēj pārtvert ļaunprātīgo autobraucēju !

pirms gada, 2020.05.29 10:51

Vietējās ziņas