Sumina uzvarētājus

10.decembrī Gulbenes sporta centrā notika svinīgā Gulbenes novada orientēšanās sacensību seriāla „Gulbene 2009" apbalvošana. Pasākuma pirmajā daļā visi sportisti varēja pārbaudīt savas orientēšanās spējas tumsā, ar kartes un dažādu gaismekļu palīdzību meklējot punktus Sporta centra un Spārītes parka apvidū.

Ātrākais nakts trasītē izrādījās Viktors Borisovskis, aiz viņa otro ātrāko rezultātu sasniedza Emīls Galvans, tikai sekundi lēnāk orientējās Kristaps Vējš-Āboliņš. Ceturtā ātrākā un starp dāmām absolūti labākā rezultāta īpašniece bija Sindija Širaka.


Pasākuma turpinājumā notika laureātu godināšana. Orientēšanās seriālam šī jau bija devītā sezona un pasākuma laikā sacensību galvenā organizatore Gerda Sirmā stāstīja jau par 10. jubilejas sezonas iecerēm.

Sacensību seriāls norisinājās 13.kārtās, sākot no aprīļa līdz pat septembra beigām. Kopvērtējumā tika summēti 7 labākie posmi.


Visplašāk pārstāvētā bija jaunākā zēnu V 10 grupa, kurā minimālo sacensību skaitu bija apmeklējuši astoņi jaunie orientieristi. Viņiem arī izvērtās vissīvākā konkurence, kur tikai pēdējā sacensību seriāla kārtā noskaidrojās, ka par uzvarētāju 2009.gada sezonā kļuvis Emīls Vaļickis, par 30 punktiem no viņa atpalika Renārs Kokarevičs. Godalgoto trešo vietu ieguva Alens Petrovskis. Meitenēm šajā vecuma grupā uzvarēja Alise Jermacāne, otrajā vietā Signe Sirmā, bet trešajā pozīcijā Alvīne Ivanova.


V 12 grupā zēniem diezgan pārliecinoši uzvarēja Rolands Neilands, otrajā vietā Rolanda treniņbiedrs Ričards Malcāns, bet trešais Mārtiņš Ručevskis. Meitenēm arī ar diezgan ievērojamu pārsvaru uzvarēja Agneta Švarce-Švampāne. Otrās vietas ieguvējai Alisei Indričai ļoti veiksmīga bija sezonas otrā puse, kur trīs sacensību posmos viņa izcīnīja uzvaras. Trešo vietu ieguva pārstāve no kaimiņu novada Jaunpiebalgas Arta Glāzere.


Plaši pārstāvēta bija arī V 16 grupa jauniešiem, kur par uzvarētāju kļuva Jānis Bošs, aiz sevis otrajā vietā atstājot Emīlu Galvanu, bet trešajā pozīcijā Raivis Ozoliņš. Jaunietēm par uzvarētāju kopvērtējumā kļuva Laura Igaviņa, bet otro vietu ieguva Arta Švarce-Švampāne.


Pārliecinoša uzvara V 18 grupā Kristapam Vējam-Āboliņam, jo visās sacensību kārtās, kurās viņš piedalījās, Kristaps izcīnīja pirmo vietu. Otrajā vietā Viktors Borisovskis, bet trešo vietu ieguva Matīss Gabdulļins. Jaunietēm S 18 grupā uzvarētāju kļuva Sindija Širaka.


Sievietēm S A grupā par uzvarētāju kļuva Daiga Krēsliņa, otrajā vietā Dace Anča, bet trešo vietu ieguva pārstāve no Ilzenes Inese Žīgure.


Vīriešiem V B grupā par uzvarētāju kļuva Armands Lūkins, lai gan viņš četrās kārtās startēja arī V A grupā. Sievietēm S B grupā par uzvarētāju kļuva Laila Uiska, otrajā vietā pārstāve no Balviem Līga Lupkina.


V H (tautas klases) grupā pirmajā pozīcijā balvēnietis Juris Baikovs, bet otrais Aldis Sebris.
S 35 grupā par uzvarētāju kļuva Gerda Sirmā, otrajā vietā Lāsma Gabdulļina.


Vīriešiem V 45 grupā pirmais Arvis Rubenis, bet dāmām uzvarēja Jaunpiebalgas pārstāve Sarmīte Vlodare. V 55 grupā pirmajā vietā Ivars Zariņš, savukārt, V 65 grupā sīvā konkurencē pārāks bija Atis Anže, aiz sevis otrajā vietā atstājot Jāni Anču, trešo vietu ieguva Juris Zaķis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas