Sveic apaļajā dzīves jubilejā 4

Ar labiem vārdiem, puķēm un kopīgi dziedāto vēlējumu "Daudz baltu dieniņu" vakar Gulbenes novada domes kārtēja sēdē kolēģi 70 gadu jubilejā sveica deputātu Raiti Apalupu. Aizkustinātais jubilārs pateicās apsveicējiem un, gadumijai tuvojoties, pretī vēlēja: "Lai mēs vienmēr sirdī svētu turētu vienu vārdu - Latvija!"

R.Apalups ir Ziemassvētku bērns, dzimis 25.decembrī. Vairāk nekā trīs gadu desmitus veltījis darbam sabiedrības labā. Tostarp ir bijis Stāmerienas pagasta padomes priekšsēdētājs un 6.Saeimas deputāts, taču daudzi viņu pazīst galvenokārt kā staltu runas vīru ar labi sietu mēli.

 

R.Apalups lielu mūža daļu līdzās pamatdarbam ir bijis arī tautā iecienīts bēru izvadītājs. Šodien viņš ir seniors, tomēr joprojām sabiedriski aktīvs. Būdams Gulbenes novada domes deputāts, vada izglītības, kultūras un sporta komiteju, darbojas sabiedriskā transporta komisijā. Viņš ir kļuvis ar jaundibinātās partijas "Reģionu alianse" biedriem un pilnīgi iespējams, ka kandidēs arī nākamajās Gulbenes novada domes vēlēšanās.

 

Vakar domes sēdē jubilejās tika sveikti arī deputāti Dainis Švika, kurš 15.decembrī nosvinēja 57. dzimšanas dienu, un Ivars Kupčs, kurš ir dzimis 19.decembrī un svinēja 53. dzimšanas dienu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Būtu jau nu gan laiks doties "pelnītā" atpūtā...

pirms 8 gadiem, 2012.12.31 08:10

Varbūt Jaunajā gadā daži tomēr skatuvi varētu pamest........

pirms 8 gadiem, 2012.12.30 17:04

velis

Daudz laimes un stipru veselību dzīvē un politikā un mums visiem par prieku. Dzīvo sveiks raiti. Novadnieks

pirms 8 gadiem, 2012.12.29 07:26

Viņš ir kļuvis ar jaundibinātās partijas "Reģionu alianse" biedriem un pilnīgi iespējams, ka kandidēs arī nākamajās Gulbenes novada domes vēlēšanās.

Paši izlasījāt?

pirms 8 gadiem, 2012.12.28 14:27

Vietējās ziņas