Sveic garīdznieku dzimšanas dienā

Gulbenes katoļu draudzes pārstāvji 5.decembrī devās uz Alūksni, lai 43. dzimšanas dienā sveiktu bijušo savas draudzes ganu Vjačeslavu Bogdanovu, kurš tagad ir priesteris kaimiņu novada katoļu draudzē. Gulbenieši piedalījās svētajā misē, kuru vadīja V.Bogdanovs. Vairāk foto šeit.

"Alūksnē ir liela dāvana - viņu draudzē ir priesteris, kurš visu sevi jau ir nolicis upurī par katru, kurš caur viņu ir atradis ceļu pie Dieva. Arī savā dzimšanas dienā viņš lūdza par draudzi un noteikti par cilvēkiem, kuri deva viņam dzīvību," "Dzirkstelei" stāsta Gulbenes katoļu draudzes loceklis Voldemārs Safronovs.  

Viņš piebilst, ka Alūksnes baznīcā ir salabots skurstenis par summu, kas aizdomīgi līdzinājās tai, kuru kā dāvanu V.Bogdanovam Gulbenes draudze savāca, priesterim pārejot darbā uz kaimiņu novadu.

 

"Tāds jau viņš ir. Savācām naudu priesterim ceļam uz Svēto zemi..." saka V.Safronovs un jautā, "varbūt caur to neliels zemes gabals Helēnas ielā Alūksnē palika svētāks? Domāju - noteikti! Ceļš uz Svēto zemi sākas ar pirmo soli. Un varbūt šis solis ir solis pāri baznīcas slieksnim telpā, kurā tagad ziemā miesai ir silti. Lai mierīgs un skaists Adventa laiks mums katram un visiem kopā!" vēl V.Safronovs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas