Sveic zemes dienesta darbiniekus

Atzīmējot Valsts zemes dienesta piecpadsmito gadskārtu un Latvijas Republikas proklamēšanas deviņdesmitgadi, šodien dienesta ģenerāldirektore Agnese Kveska sveica labākos Gulbenes biroja darbiniekus.

Svētku reizēs vienmēr ir pieņemts atskatīties uz padarīto. A.Kveska secināja, ka zemes dienesta darbinieki var godam svinēt svētkus, jo dienests var būt lepns par paveikto darbu.

 

"Gribēju pati atbraukt pie jums, jo uzskatu, ka ir brīži, kad ir nepieciešams personīgi pateikt paldies par padarīto darbu. Gribu pateikties ikvienam darbiniekam, bet jo īpaši tiem, kas dienestā strādā jau kopš pirmajām dienesta darba dienām. Pieņemu, ka šie gadi nav bijuši viegli, taču es jūs uzskatu par mūsu iestādes lepnumu. Mūsu kā vadības uzdevums ir darīt visu, lai darbiniekos saglabātu interesi un vēlmi strādāt," teica dienesta ģenerāldirektore.

 

Pateicības rakstus par ilggadēju un godprātīgu darbu saņēma dienesta Vidzemes reģionālās nodaļas Gulbenes biroja vadītāja Līvija Safronova, Gulbenes biroja būvju kadastrālās uzmērīšanas speciāliste Aija Āre un Gulbenes biroja uzskaitvede Tamāra Logina.

 

Kopā ar dienesta ģenerāldirektori A.Kvesku Gulbenes biroja darbiniekus sveikt bija ieradušās arī ģenerāldirektores vietnieces Ilona Kalniša un Linda Sniega - Svilāne.

 

Pēc svinīgās daļas dienesta vadība Gulbenes biroja darbiniekus iepazīstināja ar reorganizācijas procesu dienestā šajos grūtajos ekonomiskajos apstākļos.

 

"Vai reorganizācijas process skars arī Gulbenes biroju, līdz galam uz šo jautājumu netika atbildēts. Ar 1.janvāri tas nenotiks, taču, kā šis jautājums risināsies tālāk, konkrētu atbildi mēs nesaņēmām. Vai mūs apvienos ar Alūksnes biroju, vēl nav skaidrības. Pilotprojektā ir paredzēts, ka Alūksnes un Gulbenes rajons, kā arī Dobeles un Jelgavas rajons tiks apvienots. Visticamāk, ka tas arī tiks izdarīts. Taču atbildes līdz galam vēl nesaņēmām. Saprotam, ka šie lēmumi vēl līdz galam arī nav pieņemti," stāsta Gulbenes biroja vadītāja L.Safronova.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas