Svētki aizvadīti mierīgi 4

Gulbenes rajona operatīvie dienesti svētku brīvdienas ir aizvadījuši samērā mierīgi.

Ceļu policijas darbinieki šajās dienās patrulējuši gan pilsētā, gan laukos, gan arī vietās, kur notika pasākumi. Gulbenes rajona policijas pārvaldes Kārtības policijas biroja 3.nodaļas priekšnieks Kārlis Kārkliņš norāda, ka autovadītāji pārsvarā ir bijuši apzinīgi - ja ir bijis jābrauc, tad alkohols neesot lietots. Alkohola reibumā ir aizturēti vien 5 autovadītāji.

 

Jāpiebilst, ka svētku brīvdienās gan ir notikuši arī trīs satiksmes negadījumi, taču cietušo, par laimi, nav.

 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki ir saņēmuši tikai vienu izsaukumu uz ugunsgrēku, kur 23.jūnijā Stāmerienas pagastā dedzis koka dobums. Saņemts arī viens maldinošs izsaukums.

 

Arī Gulbenes slimnīcas uzņemšanas nodaļā svētki aizvadīti mierīgi. Traumas līgotāji nav guvuši, taču, protams, slimnīcā ir vērsušies pacienti ar dažādām ikdienišķām veselības problēmām.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Neredzējām NEVIENU ceļu policistu!!! Divu dienu laikā!

pirms 11 gadiem, 2009.06.26 14:31

Liza

Bet tas taču ir daudz 5 autovadītāji reibumā! Visiem tiesības nost, auto konfiskācija un sods!

pirms 11 gadiem, 2009.06.26 12:11

Gulbenē nav tik daudz ceļu policijas ekipāžu,lai visiem idiotiem piestāvētu klāt!Neviens tev nav liedzis dzert, braukt un pievienoties;D

pirms 11 gadiem, 2009.06.26 11:42

lūriķis

šogad viss bij super noorganizēts, sastāstīt tautai ,kad pastiprināti dežūrēs ,bet paši tanī pat laikā nekur uz ceļiem nebij redzami,nu poliči ari ir cilvēki viņiem ari gribās svinēt.

pirms 11 gadiem, 2009.06.26 09:22

Vietējās ziņas