Svētkos godina pagastu ļaudis 23

Valsts svētkos arī mūsu novada pagastos notiek svētku pasākumi. Vairākos pagastos pasākuma laikā tiks godināti arī pagasta ļaudis.


Litenes pagastā pagasta pārvaldes Pateicības rakstus saņems Irīna Grahoļska, Litenes pamatskolas kolektīvs, Dina Markova, Elita Trupavniece, Liene Vaska, Ginta Ozoliņa, Gunārs Aizupietis, Skaidrīte Drīliņa, Kristaps Jesiļevičs, Mareks Jesiļevičs, Rinalds Slaidiņš, Vilnis Teterovskis, Slaidiņu ģimene, Roberts Platais, Gunārs Mačeks, Dace Babule, Liesma Keiša, Valdis Aleksis un Mārīte Golace. Pasākuma laikā tiks sveikti arī pagasta ļaudis, kas šogad svin 80, 85 un 90 gadu jubilejas, kā arī sumināti jaunie Latvijas pilsoņi – litenieši, kas dzimuši laikā no pērnā gada 18.novembra līdz šī gada 18.novembrim.


Druvienā valsts svētkiem veltītā pasākuma svinīgajā daļā tiks sveikti Druvienas iedzīvotāji Ina Heisele, Baiba un Edgars Eiduki, Līva Černoglazova, Ieva Dūrīte, Jurijs Gjačs, Gunta Priževoite, Solveiga Ozoliņa, Anita Tillere, Rita Skrebele, Tatjana Ābeltiņa un Laimons Ozols.

Latvijas valsts svētku svinīgajā pasākumā Lejasciemā pagasta pārvaldes Pateicības balvas – Lejasciema sudraba pogas – saņems Benita Pilsnibure, Guntars Šmits, Vija Nurža, Ausma Ruča.


Beļavas pagastā godināti tiks Velga Šķipsna, Vita Kļaviņa, Lolita Barkāne, Māra Grāmatiņa, Mairita Dreimane, Gundega Kaspare un Māris Kļaviņš.


Daukstu pagasta pateicības saņems Anda Pelse, Anda Krima, Laimdota Ostrovska, Ligita Lapsa, Daiga Bērziņa, Elfrīda Graudiņa, Agrita Brūniņa, Olita Keibeniece, Intars Sabulis, Aivita Bērziņa, Indulis Briedītis, Rudīte Vaice, Veronika Pulkstiņa, Iveta Golovača, Signija Ābeltiņa, Inita Sarmule, Velga Janoviča, Inga Zomerovska, Linda Smagare.


Līgo pagastā svētku pasākumā pagasta pateicības tiks pasniegtas Kārlim Birkenam, Jurim Krēsliņam, Jānim Krēsliņam, Raitim Āboliņam, Ingum Jurčikam, Artūram Kravalim, Aivijai Krūmiņai, Anitai Šmidrei, Guntaram Mednim, Mairitai Kalošai, Saveļjevu ģimenei, Skangaļu ģimenei.


Stradu pagastā tiks sveikti Modrīte Stepāne, Inta Berģe, Inese Bodunova, Juris Karamiševs, Inita Sarmule, Vēsma un Andis Širaki.


Rankas pagasta pārvalde pasniegs Pateicības rakstus Saulcerītei Bundziņai, Mudītei Šnē, Gunāram Aparjodam, Laurim Vējiņam, Vizmai Sutai, Aijai Suntažai, Arnim Suntažam, Andrim Ģērmanim.


Arī Stāmerienas pagastā tiks izteikta pateicība 21 cilvēkam – gan pagasta iedzīvotājiem, gan arī atbalstītājiem.


Jau rakstījām, ka Lizuma pagastā ļaudis saņems pagasta pārvaldes Atzinības balvas.

Pievieno komentāru

Komentāri 23

...

Izņemot Galgauskas pagastu, tur jau nav kas to dara. Pensionāru pagasts.

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 11:38

!!!

Arī Tirzas pagasts nav minēts !!!

pirms 6 gadiem, 2014.11.19 07:59

Kauns!!!

Tiem pagastiem, kuros nav ko apbalvot ir jādomā, vai pagasta vadītāji ir normāli domājoši cilvēki. Tā nevar būt, ka gada laikā nav neviena, kam pateikt paldies. Nožēlojami!

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 11:41

Gods

Katru gadu apbalvot vienus un tos pašus vai arī kādu tikai tāpēc, ka kāds jāapbalvo, arī ir nožēlojami. Tad apbalvojumam vispār pazūd jēga.

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 12:49

.....

Jebkuram pagasta iedzīvotājam ir tiesības ieteikt apbalvošanai pagasta cilvēkus. Izmantojiet šo iespēju un viss notiks. Pagasts- tie esast visi tā iedzīvotāji. Neaizmirstiet to!

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 12:57

tā pat kauns!

Kapēc jāapbalvo vieni un tie paši - domāju, ka vienkārši ir jābūt tālredzīgākiem.

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 13:02

...

Gunārs Pāvuliņš

pirms 6 gadiem, 2014.11.20 16:05

KL

Labāk pa pagastiem prēmijas izdalīt nekā uzlaist kārtīgu salūtu valsts svētkos.,

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 17:26

www

Interesanti.Daukstēs apbalvoja tikai kultūras darbinirkus,to varēja darīt kādā pašdarbnieku vakarā.Pareizi būtu ka tos izvirza paši pagasta ļaudis.Nu nevar būt ka folkloras un teātra spēlētāji visi bija pelnījuši pateicīas.Interesanti kas to izlēma.Redzot to tā pilīgi neomulīgi palika.

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 19:24

www2

Ja raksti komentārus, tad dari to bez klūdām. Vai neomulīgi nepaliek, ka uz pagasta koncertiem ierodas tikai pašdarbnieki un visa gada garumā? Nevajag kritizēt, ja pats nevari neko paveikt.

pirms 6 gadiem, 2014.11.20 19:39

??????????

Paldies, ka GULBENE PADOMĀ PAR BĒRNIEM ES NEZINU KAS ATBILD PAR PASĀKUMIEM MĒS ATKAL VIENĪGĀ PILSĒTA KUR NEBŪS SNIEGBALLTĪTES SKOLAS UZVEDUMA PILNĪGI BESĪ ĀRĀ, KAS TAS IR PAR IDIOTU KAS ATBILD par PASĀKUMIEM??????????????????????????????

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 19:27

Atbilde

Snigbaltīte jeb "Снегурочка" nepiedalās Santa Clausa dāvanu nešanā bērniem, Santa Clausam palīdz elfi un vismaz astoņi vai deviņi ziemeļbrieži.

Sniegbaltīte ir tikai Krieviem.

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 19:52

Atbilde

Santa Claus kļuva populārs ASV un Kanādā 19.gadsimtā. Līdz ar Latvijas neatkarības atjaunošanu mēs pārņemam un cienam Ameriķāņu dzīves veida tradīcijas, tādas kā Halloween, Santa Claus, McDonald's un citas kas mūs ļauj identificēt kā viņu sabiedrotos.

Sniegbaltīte Eiropā ir pasku tēls, bet tā kā Padomju savienībā viņa kļuva par Salatēva palīdzi tad šā bīža situācijā kad ir jāaudzina jauna patriotiska paaudze nākās atteikties no Sniegbaltītes kā okupāciju simbolizējoša tēla.

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 20:10

TOTĀLS STULBUMS

Tad jau arī palmeņi, kāpostu tīteņi, olivjē salāti, 40° šnabis un citas mums tik ikdieņišķas lietas ir okupācijas simbols.

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 20:40

Patriots totālajam stulbumam.

Tu aizmirsi vēl pieminēt neļķes, šašliku,konfektes gotiņa, astoto martu un Raimonda Paula dziesmas. Īstens Latvijas patriots ne ēdīs, ne dzers, nedz arī ko klausīsies kas nācis mums līdzi no krievu okupācijas laikiem.
Īsts LATVIETIS ēdīs skābbputru dziedās tautas dziesmas un savai zeltenei pasniegs pļavas ziedu vainadziņu.

pirms 6 gadiem, 2014.11.18 21:44

ILZE

man tiešām brīnums par daukstu pagastu domāju ka pagasta priekšnieks ir normāls un ilgi strādā,bet esmu ļoti vīlusies vienkārši stulbāk izvēlēties apbalvojamos laikam nevarētu..

pirms 6 gadiem, 2014.11.20 09:49

Iveta

Laikam nepajautāja padomu Tev, Ilzīt!

pirms 6 gadiem, 2014.11.20 19:41

Ha

Un par ko Līgo Birkenam tā uzslava,par to,ka vadājot bērnus ar busiņu sauc par stulbeņiem?Ļoti nelaipns cilvēks!

pirms 6 gadiem, 2014.11.21 09:11

Es

Esmu patiešām pārsteigta par cilvēku domāšanas veidu...it sevišķi esmu pārsteigtā, kā komentē Daukstu pagasta apbalvotos cilvēciņus...malacis Daukstu pagasta priekšsēdētājs, ka neaizmirst apbalvot pašdarbniekus...uzskatu, ka pašdarbnieks nav tas cilvēks, kas tikai smuki runā vai spēlē teātri, (kā citi, izmanto savu brīvo laiku skatoties TV vai sēž pie datora), pašdarbnieki savu brīvo laiku pavada, lai nestu savu pagasta godu ne tikai vietējos pasākumos....super, prieks, ka kāds šos cilvēkus redz un pateicās viņiem.

pirms 6 gadiem, 2014.11.21 14:57

Vietējās ziņas