Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētkos saņem apbalvojumus 8

Gulbenes kultūras centrā svinīgajā pasākumā 18.novembrī novadniekiem svinīgi tika pasniegti 30 pašvaldības Atzinības raksti un 3 Goda diplomi.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

soldier

Vai tiešām Gulbenē vai novadā nav cilvēku, kas varētu vadīt šādu pasākumu? Atkal jāalgo Rīgas aktieri (tagadējā naudas taupīšanas distancē!) Kas tā ir par "pokazuhu"?

pirms 2 gadiem, 2017.11.20 18:20

Ja aicina profesionāļus, tad slikti, ja vietējie,

Gulbenes novada cilvēki!
Novērtēsim nu reiz skaisto! Intars un Ieva patiešām brībnišķīgi vadīja pasākumu, bija baudāmi! Paldies!
Tie ir Valsts svētki, vai Intars un Ieva nebūtu latvieši? Vai varbūt novadam uzlikt sētiņu, lai neviens netiek iekšā? Tas taču brīnišķīgi, ka nauda tiek rasta, lai radītu kvalitāti un estētisku baudījumu!
Šī ir ļoti antipātiska provinces kultūra - domāt, ka kāds tiek aicināts "pokazuhai". Bet nu - paši jau radām tādu miesta, nevis patīkamas mazpilsētas kultūru!

pirms 2 gadiem, 2017.11.21 00:18

stoma

Tā ir demagoģija, ka pašu ļaudis ir tik nevarīgi, ka nevar pat šādu pasākumu vadīt. "Antipātiska provinces kultūra" ir tieši tā, ka no Rīgas jāaicina aktieri, jo "savējie taču nav tik labi aktieri". Bet vai pasākuma vadītājiem vispār jābūt aktieriem, jo rodas iespaids, ka tiek veidota kāda sirreāla "izrāde" nevis vienkārši svētku pasākums.

pirms 2 gadiem, 2017.11.22 21:07

pilnīgi piekrītu

Iepriekšējām komentāram - pasākums bija labs! nebija stīvuma, bija viegli un jautri. ļoti patika kopīgā himnas dziedāšana. Nepazinu meiteni, kas bija uz skatuves, bet dziedāja patiesi izjusti! Intars R. bija labs, arī Ievai nebija ne vainas. Dazās reizes gan pārteicās, bet feini izgāja no situācijas. Droži vien, ka lēti nebija, bet viss maksā - vairāk vai mazāk. Sapratu, ka aktierus bija sarunājis jaunais kultūras darba organizators - lai veicas!

pirms 2 gadiem, 2017.11.21 11:11

!!

Pirksim,pirksim tagad tik glaunus māksliniekus.Kas nu vairs ko taupīt! Pašdarbnieki piežmiegti,apkārt braukāt nedrīkst,nauda mums tagad ir.

pirms 2 gadiem, 2017.11.21 19:55

Eva

Valsts svētku pasākums bija noorganizēts ļoti labi, nemaz nejutu, ka apsveicamo tik daudz ...Viss bija interesanti un labi. Paldies!

pirms 2 gadiem, 2017.11.22 15:33

Zara

Man patika pasākums! Viss bija kā vajag! Lai būtu vadītāji no Rīgas viss bija ,vienīgi Ieva Pļavniece varēja klusāk dziedāt!!! Pārkliedza Rešetinu! Taču varbūt tā bija kultūras nama skaņu operatora vaina! Nekāds brīnums.....Pārējais viss bija labi!

pirms 2 gadiem, 2017.11.24 20:26

Tukšs solījums

Solītās taupības vietā dome maina taktiku, dodot zaļo gaismu plaši atvērtam domes makam, šķiet, ne tikai šoreiz, jo jaunais ieliktenis ar vietējiem cilvēkiem neko noorganizēt, kā redzams, nespēj. Par naudu pasūtīt izpildītājus nav māksla, pasākuma apjūsmotāji! TE NU REDZAM populistisko TAUPĪBAS REŽĪMU praktiskā izpildījumā :(((.

pirms 2 gadiem, 2017.11.26 20:24

Vietējās ziņas