Svētku dienās gaidāmas izmaiņas satiksmes autobusu maršrutos 7

Sakarā ar valsts svētkiem no 17. līdz 21. novembrim gaidāmas izmaiņas kopumā vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu, tostarp arī maršrutos, ko nodrošina "Gulbenes autobuss", informē VSIA Autotransporta direkcijas sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Plone.

"Daļā maršrutu tiks atklāti papildu reisi vai, tieši otrādi, samazināts to skaits. Ņemot vērā vērienīgās izmaiņas reģionālajā maršrutu tīklā, aicinām iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai jautājumu gadījumā sazināties ar pasažieru pārvadātāju," norāda Z. Plone.

Izmaiņas gaidāmas aptuveni pusē no kopumā 1100 reģionālo autobusu maršrutu, kuros pasažieru pārvadājumus nodrošina 24 pārvadātāji: AS “Nordeka”, SIA “Norma-A”, AS “CATA”, SIA “VTU Valmiera”, AS “Liepājas autobusu parks”, SIA “Sabiedriskais autobuss”, AS “Talsu autotransports”, SIA “Tukuma auto”, PSIA “Ventspils reiss”, AS “Rīgas Taksometru parks”, SIA “Ogres autobuss”, “Ekspress Ādaži”, “Galss Buss”, “Dobeles autobusu parks”, “Jelgavas autobusu parks”, “Migar”, “Aiva auto”, “Daugavpils autobusu parks”, “Balvu autotransports”, AS “Rēzeknes autobusu parks”, SIA “Jēkabpils autobusu parks”, “Gulbenes autobuss”, “Madonas ceļubūves SIA” un “Ceļavējš”.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa pieprasījums tiek mērīts pēc izsniegtā biļešu skaita.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Tiešām?

Varbūt labāk atgādiniet vadītājiem, ka viņu svēts pienākums ir izsniegt pasažierim nopirkto biļeti. Kāpēc pasažierim joprojām ir jāizcīna tas papīra gabaliņš?

pirms 3 gadiem, 2017.11.15 10:37

?

Nevari atļauties tualetes papīru, ka jācīnās par TO papīra gabaliņu?

pirms 3 gadiem, 2017.11.15 11:19

Ance

Jau kāds pasteidzies man priekšā. Kāpēc man kā pasažierim ir jālūdz sava biļete? Vai tas nav šofera pienākums? Īpaši grēko autobusi,kas brauc uz Lizumu. Vēl vienam šoferim ir tik indīgi komentāri,nešķirojot,vai cilvēks vecs vai jauns. Sakiet lūdzu ,vai tiešām šoferi ir tik pārliecināti par savām darba vietām? Un atkal jāsaka, ne visi. Citi ir ļoti laipni un smaidīgi. Kā ieraugi,tā uzreiz patīkami. Un kas izdomāja pirkt to autobusu ,kas it kā domāts invalīdiem? Tur tak parasts cilvēks nevar iekāpt. Esmu redzējusi vīrieti,kas nes savu sieviņu autobusā,kas ir ratiņkrēslā. Sirds sažņaudzās,redzot,kā viņš mocījās. Īstenībā par invalīdiem tur nav domāts nemaz. Diemžēl.

pirms 3 gadiem, 2017.11.15 11:18

Kika

Ir dzirdēts par šoferiem, kas ir rupji pret bērniem. Skolas sākumā, kad tās kartes īsti nestrādāja, draudēja, ja nākamajā reizē bērns dabūs pirkt biļeti. Tik ļoti grib iebāzt naudu kabatā, ka pie d.i.rsas visa cilvēcība.

pirms 3 gadiem, 2017.11.16 11:58

autobuss

Brīdināja nevis draudēja.

pirms 3 gadiem, 2017.11.16 14:19

Pasažieris

Kāda tur vēl pārbaude. Autobuss katru dienu ir pilns un visi cilvēki redz,kas notiek. Tā ka lūdzu nevajag. Es apbrīnoju tos cilvēkus. Pašiem vajag braukt,bet-kā saka,zāğē zaru,uz kura pats sēž. Skumji.

pirms 3 gadiem, 2017.11.17 11:13

Vietējās ziņas