Svētku laikā būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos

Sakarā ar Ziemassvētku un Jaunā gada svinībām laika posmā no 2017.gada 23.decembra līdz 27.decembrim un no 31.decembra līdz 2018.gada 2.janvārim gaidāmas izmaiņas kopumā vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu, informē aģentūra LETA.

Autotransporta direkcija norāda, ka daļā maršrutu tiks atklāti papildu reisi vai, tieši otrādi, samazināts to skaits. Ņemot vērā vērienīgās izmaiņas reģionālajā maršrutu tīklā, Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā "www.atd.lv" sadaļā "Kustības saraksti" vai jautājumu gadījumā sazināties ar pasažieru pārvadātāju.

Izmaiņas gaidāmas aptuveni pusē no kopumā 1100 reģionālo autobusu maršrutu, kuros pasažieru pārvadājumus nodrošina 25 pārvadātāji, tostarp "Gulbenes autobuss", AS "Nordeka", AS "CATA", "Balvu autotransports", AS "Rēzeknes autobusu parks", SIA "Jēkabpils autobusu parks" un "Madonas ceļubūves SIA".

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa pieprasījums tiek mērīts pēc izsniegtā biļešu skaita.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas