Svētkus sagaidīsim ar vairākiem pasākumiem 1

Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas 90.gada dienu, Gulbenē notiks vairāki svētku pasākumi.

11.novembrī, Lāčplēša dienā notiks pasākums "Karā mani bāleliņi".

 

"Pulksten 18.00 pilsētas iedzīvotāji ir aicināti pulcēties pie Gulbenes kultūras centra, no kurienes visi kopīgi dosimies lāpu gājienā uz Brīvības pieminekli. Ikviens gājienā tiek aicināts ņemt līdzi savus lukturīšus, arī pašdarinātas lāpas. Šajā vakarā pie Vecgulbenes muižas tiks arī atklāta piemiņas plāksne Valmieras pulka karavīriem, kas piedalījās Gulbenes kaujās. Pasākumu kuplinās arī viena no vadošajām folkloras kopām Latvijā "Grodi". Viņi dziedās kara dziesmas un tautasdziesmas," stāsta Gulbenes kultūras centra pasākumu organizatore Inese Stalidzāne.

 

14.novembrī pulksten 19.00 notiks svētku pasākums Gulbenes kultūras centrā, kurā tiks pasniegti pilsētas domes Atzinības raksti. Apbalvoti tiks pilsētas iedzīvotāji, kas devuši ieguldījumu izglītībā, medicīnā, sportā, uzņēmējdarbībā, kultūrā, sabiedriskajā darbā. Pēc godināšanas notiks koncerts, kurā uzstāsies grupa "Melo M".

 

Piebilstams, ka šajā dienā pulksten 16.00 Gulbenes vēstures un mākslas muzejā tiks atklāta mākslinieces Lilitas Postažas darbu izstāde.

18.novembrī pulksten 17.00 luterāņu baznīcā notiks ekumeniskais dievkalpojums.

 

"No baznīcas nākot, noliksim ziedus pie Brīvības pieminekļa un dosimies uz Vecgulbenes muižu, kur notiks Gulbenes skolu audzēkņu sarūpētais koncerts "Ugunspuķes Latvijai", bet pēc koncerta - apmēram pulksten 20.30 būs svētku salūts," stāsta I.Stalidzāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kaija

nu cik var ar tiem salutiem,jabeidz! Tas ir tik dārgi un čiks tikai,uguntiņas.

pirms 13 gadiem, 2008.10.27 17:08

Vietējās ziņas