Svētu pasākumā godinās 27 gulbeniešus

Gulbenes pašvaldība 14.novembrī svinīgā pasākumā godinās 27 gulbeniešus par ieguldījumu neatkarīgās Latvijas labā.

Gulbenes pilsētas domē "Dzirkstele" uzzināja, ka ceturtdien Gulbenes deputāti apstiprināja to gulbeniešu sarakstu, kuri saņems pilsētas domes Atzinības rakstus.
Svētku pasākums Gulbenes kultūras centrā sāksies pulksten 19.00.


Starp apbalvojamajiem ir Gulbenes 2.vidusskolas skolotāji Jānis Krūmiņš, Natālija Baltace, Bērzu pamatskolas skolotāja Dace Vilka un darbiniece Janīna Kostjučenko, Gulbenes ģimnāzijas skolotāja Inga Kadile, kura vada arī rajona latviešu valodas skolotāju metodisko apvienību, kā arī viņas kolēģi Līga Silauniece, Ingrīda Zelča un Dzintars Ziediņš. Suminās arī Gulbenes mūzikas skolas skolotājas Anitu Mauru un Guntu Poišu, Gulbenes bērnu bibliotēkas vadītāju Birutu Andrejevu, Gulbenes invalīdu biedrības priekšsēdētāju Andri Dambīti, kurš darbojas Gulbenes Nevalstisko organizāciju centrā un ar panākumiem iesaista sabiedriskajā dzīvē cilvēkus ar invaliditāti.


Atzinības rakstu saņems arī Valmieras uzņēmēji Jurģis Ābele un Elmārs Pitura, kas ir vairāku ēku īpašnieki Vecgulbenes muižā un pamazām atdod pilsētas vēsturiskajam centram seno spozmi, rekonstruējot un labiekārtojot muižu. Gulbenieši godinās arī vietējo uzņēmēju Valentīnu Kalvi, kas sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus radoši un kvalitatīvi nodrošina Gulbenes ģimnāzijas ēdnīcā.


Godināti tiks Gulbenes slimnīcas darbinieki - ārste ftiziatre Jūlija Landsmane, feldšere Silvija Škapare un servisa nodaļas darbinieks Raimonds Pujats. Sveiks arī par ieguldījumu sportā - Andri Leišavnieku par ieguldījumu spēkavīru sacensību popularizēšanā un organizēšanā, Ilonu Pušpuri kā Gulbenes sporta centra darbinieci un Gunāru Rubeni - par ieguldījumu veterānu sporta attīstībā.


Atzinības rakstus Gulbenes pašvaldība pasniegs arī sešām gulbenietēm - Santai Jūgai, Sarmītei Garajai, Velgai Skudrai, Sofijai Pavlovai, Guntai Skudrai un Marijai Dzērvei -, kuras strādā sociālās aprūpes centrā "Litene", gādājot par cilvēkiem ar psihoneiroloģiskiem traucējumiem.   


Par godu šiem gulbeniešiem un visiem pasākuma apmeklētājiem koncertu sniegs grupa "Melo M".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas