Svin profesionālos svētkus 3

Par ieguldīto darbu un dienesta pienākumu veikšanu policijas darbinieki saņem apbalvojumus
Rīt Latvijas Valsts policija svin 91.gadadienu, bet mūsu policisti svinīgajā pasākumā pulcējās šodien. Vairāk foto skatīt šeit.

Pasākums iesākās ar klusuma brīdi, kurā tika pieminēti policijas darbinieki, kas ir atdevuši savas dzīvības cīņās ar noziedzību, kā arī tie, kas jau ir aizsaulē.  

Gulbenes policijas iecirkņa priekšnieks Ilmārs Ginevičs savā uzrunā pieminēja to, ka šogad ikvienu policijas darbinieku ir skārušas lielas izmaiņas.

 

"Notika reorganizācija, mainījās vadība, iestādes nosaukums, amati, nāca klāt jauni darbinieki, daļa darbinieku devās pelnītā atpūtā vai citu motīvu vadīti atstāja mūsu kolektīvu. Paldies tiem, kuri palika un, neskatoties ne uz ko, turpina strādāt, izglītoties un pilnveidot sevi profesionālajā jomā. Izmaiņas skāra arī mani. Maijā man bija jāsāk vadīt jauns kolektīvs Alūksnes policijā, savukārt jau septembrī atgriezos Gulbenes policijā," teica I.Ginevičs.

 

"Neviens sākums nav bijis viegls, bet svarīgākais ir tas, ka viss rit ierasto gaitu uz priekšu. Cilvēki, kas ir palikuši un izturējuši smago un emocionālo slogu, ko atnesa reorganizācija, ir varoņi. Viņu varonība ir tajā, ka viņi palika, neskatoties uz nezināmo nākotni. Viņi turpina strādāt, veikt savus dienesta pienākumus, nerēķinoties ar blakus apstākļiem. Policistu ir kļuvis mazāk, bet darba apjoms ir palielinājies, tomēr tas netraucē Gulbenes iecirknim joprojām ierindoties pirmajās vietās noziedzīgu nodarījumu atklāšanā un rezultātu uzrādīšanā. Paldies ikvienam par ieguldīto darbu, par uzņēmību un spēju kalpot savai tautai un valstij." I.Ginevičs pateicās ikvienam policistam un arī viņu tuviniekiem, kas ikdienā viņus atbalsta.

 

Svinīgajā sanāksmē policijas darbiniekiem tika pasniegti arī apbalvojumi. Ar Valsts policijas pavēli ar krūšu nozīmi "Par cītību policijā" tika apbalvots Gulbenes iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uldis Pusts. Viņam tika izteikta arī Vidzemes reģiona pārvaldes pateicība par priekšzīmīgu dienestu un ieguldījumu Vidzemes reģiona pārvaldes izveidē, kā arī sakarā ar valsts policijas 91.gadadienu. Pateicība par priekšzīmīgu dienestu un ieguldījumu Vidzemes reģiona pārvaldes izveidē tika izteikta arī majorei Unai Markovai. Šādu pašu apbalvojumu saņēma arī pulkvežleitnante Elita Kalniņa. Vidzemes reģiona pārvaldes pateicība par priekšzīmīgu dienestu un sasniegtiem augstiem darba rezultātiem tika pasniegta kapteinim Edijam Aleksejevam. Pateicība tika izteikta arī kapteinei Lāsmai Kazjukovičai, virsleitnantei Anitai Kantānei, kapteinei Ilvitai Līdumai, kā arī satiksmes uzraudzības rotas jaunākajam inspektoram Igoram Sidorovam.

 

Ar Vidzemes reģiona pārvaldes pavēli par priekšzīmīgu dienestu un sasniegtiem augstiem darba rezultātiem papildatvaļinājums - 3 dienas - tika piešķirts pulkvežleitnantam Gaidim Eglītim, majorei Sandrai Vasiļenko, seržantam Ilmāram Bērziņam, virsniekvietniekam Aināram Jakubam un administratīvā biroja lietvedības grupas vecākajai speciālistei Janetai Spilvai.

 

Ar Kriminālistikas pārvaldes pavēli par sasniegtiem augstiem darba rezultātiem un sakarā ar policijas gadadienu tika izteikta pateicība Kriminālistikas pārvaldes Vidzemes ekspertu nodaļas ekspertei Silvijai Aleksejevai.

 

Jāpiemin, ka ceturtdien Valsts policijas gadadienai veltītajā pasākumā Valmierā ar Valsts policijas Goda rakstu tika apbalvota kapteine Jeļena Verbiča, pateicība tika izteikta kapteinim Andrejam Nakoskinam. Vidzemes reģiona pārvaldes pateicība par priekšzīmīgu dienestu un ieguldījumu Vidzemes reģiona pārvaldes izveidē tika izteikta arī pulkvedim Ilmāram Ginevičam un pulkvežleitnantei Artai Krauklei.

 

Šogad Gulbenes policijā ir ieviesta arī jauna tradīcija - kolektīva iekšējā balsojumā tika noteikti labākie piecās nominācijās. Par "Gada kolēģi" kļuva Ilmārs Ginevičs, par "Gada labāko policistu" - Edijs Aleksejevs, par "Gada sportistu" - Ilmārs Circens, par "Gada aktīvistu" - Ilgvars Cēgelis, par "Gada palīdzīgo roku" - Gunārs Pusts.

 

Policijas darbiniekus profesionālajos svētkos Gulbenes novada domes vārdā sveica novada priekšsēdētājas vietnieks Dainis Švika. Ar novada domes Atzinības rakstu tika apbalvota Arta Kraukle, Ilgvars Cēgelis un Āris Korics. Pateicība tika izteikta Valdai Gibalai, Kristīnei Začai un Mārim Teicim.

Sveicienu svētkos policisti saņēma arī no kolēģiem prokuratūrā. Pēc svinīgās sanāksmes policijas darbiniekiem bija sarūpēts neliels teatrāls sveiciens.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Boņuks

Cēgel kungs tiešām ir aktīvs, savu posteni izmanto cik tik spēdams kāds no viņa ments ''PARODIJA'', jauc tik gaisu un piesedz zaglēnus!!!

pirms 10 gadiem, 2009.12.06 17:46

police

Baigā motivācija strādāt tagad, kapeikas saņem un degradējas tālāk.Veiksmi un veselo saprātu jums.

pirms 10 gadiem, 2009.12.04 18:08

Vietējās ziņas