Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svītro izpilddirektora vietnieka amatu

Pēc Gulbenes novada deputāta Intara Liepiņa iniciatīvas domē notika diskusija par to, vai tajā ir nepieciešams izpilddirektora vietnieks. Rezultātā 27.janvāra domes sēdē deputāti nobalsoja par šāda amata svītrošanu no domes darbinieku štatu saraksta.

Diskusija notika, izskatot domes darbinieku atlīdzības jauno nolikumu, kurā bija sadaļa "Domes izpilddirektora un izpilddirektora vietnieka darba samaksa". Domes Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītāja Vita Kravale informēja, ka šāda štata vieta novada domē jau sākotnēji bijusi paredzēta, taču saskaņā ar normatīvajiem aktiem tā bija jāaizpilda četru mēnešu laikā. Tā kā tas nav noticis, korekti būtu šo vakanto štata vietu likvidēt.

 

"Ja ir vajadzība pēc šādas štata vietas, tad par to ir jālemj no jauna," viņa uzsvēra.

 

Deputāts Guntis Blūms atbalstīja priekšlikumu svītrot šādu amatu no štatu saraksta.

 

"Kāpēc palielināt štatus?" neizpratnē bija arī deputāts Normunds Audzišs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas