Tagad labo avārijas bedres 3

Tiklīdz ceļa konstrukcija būs pilnībā atkususi un diennakts vidējā gaisa temperatūra būs stabili virs plus 5 grādiem, tiks uzsākts masveida bedrīšu remonts valsts autoceļu tīklā.


Masveida bedrīšu remontu ierasti sāk marta beigās vai aprīļa sākumā. VAS “Latvijas Valsts ceļi” Vidzemes reģiona Gulbenes nodaļas vadītājs Laimonis Aumeisters saka, ka tas, vai šogad bedrīšu remonts sāksies agrāk, būs atkarīgs no laika apstākļiem. Pašreiz gan tiek labotas avārijas bedres.


“Šobrīd izskatās, ka bedrīšu uz ceļiem ir mazāk, taču objektīvāk situāciju varēs novērtēt, uzsākot bedrīšu labošanu,” piebilst L.Aumeisters.


Masveida bedrīšu remonts tiks veikts prioritārā secībā. Plānots, ka asfaltēto ceļu brauktuves defekti A uzturēšanas klases ceļos tiks salaboti līdz 1.jūnijam, līdz 15.jūnijam – B klases ceļos un līdz 1.jūlijam - C un D klases ceļos.


Vidzemes reģionā vidēji gadā tiek salaboti apmēram 103 000 kvadrātmetri bedru. Šiem darbiem vidēji gadā Vidzemes reģionā tiek atvēlēti apmēram 2,4 miljoni eiro.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

braucējs

pie mums tie ceļinieki ražo krimināli tos ceļus ūdeni ismeļ un pļūta ciet.Tas skaitas labots ceļš

pirms 7 gadiem, 2014.03.19 08:52

sisenis

Kad sataisīs Naglenes ielu, vai tiešām neviens deputāts nekad nav braucis pa šo ielu, viens vienīgs ārprāts, kauns šim sasaukumam, plēšat augšā Zvaigžņu ielu, kura ir labā stāvoklī, bet iela, kura no ielāpiem jau ir ovāla palikusi nevienam neinteresē. Nebrīnīšos, ja uzliks zīmes un tas arī būs viss. Varbūt būtu laiks laikraksta redakcijai iejaukties, varbūt tad kaut kas notiks. Ja nē tad laikam jāaicina ciemos BEZ TABU.

pirms 7 gadiem, 2014.03.19 09:09

Ceļu lietotājs

Nu Krišjānei Sarmītei laiks uzdarboties! Kas nu ir tas ir ielu bedres ir ārprātīgas.

pirms 7 gadiem, 2014.03.19 22:12

Vietējās ziņas