Tautsaimniecības komitejā izveido darba grupu 3

Kārtējā Gulbenes novada domes tautsaimniecības komitejā deputāti lēma par darba grupas izveidošanu piecu cilvēku sastāvā, kas skatīs siltumapgādes jautājumus pilsētā.

Tautsaimniecības komitejas vadītājs Andis Caunītis "Dzirksteli" informē, ka pēc deputāt Intara Liepiņa ieteikuma, darba grupā strādās pieci deputāti: Intars Liepiņš, Andis Caunītis, Guntis Blūms, Ilze Mezīte un Jānis Naglis. Darba grupa, skatot siltumapgādes jautājumus, var pieaicināt sev nepieciešamos speciālistus.


Tautsaimniecības komitejas sēdē A.Caunītis klātesošos iepazīstināja ar to, ka ir saņemts deputāta I.Liepiņa iesniegums par šādas darba grupas izveidi sakarā ar to, ka apkure Gulbenē ir ļoti aktuāla.

 

"Iedzīvotājiem ir daudz neskaidru jautājumu, uz kuriem nav skaidru atbilžu, piemēram, kāpēc ir noteikts tieši šāds tarifs, kādā veidā ir notikusi katlumājas rekonstrukcija un citi. Līdz ar to arī ir šis lūgums izveidot šādu darba grupu, kas skatīs siltumapgādi Gulbenē," norāda A.Caunītis.

 

Savukārt deputāts Guntis Blūms piebilst, ka ir jāizpēta situācija un jāskatās, ko var labot.

 

"Mēs esam šo lauciņu atdevuši monopolistam, un viņš ko grib, to dara," atzīst G.Blūms.

 

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa domā, ka, izveidojot šādu darba grupu, būs iespējams atklāt daudz neskaidrību.

 

"Bet izmainīt tarifu - tas nav tik vienkārši," uzsver S.Daudziņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Arta

Pareizi,kaut kā jau jāpelna- var ari ar tukšu pļāpāšanu...

pirms 10 gadiem, 2009.12.23 12:04

...

Vajadzēja Liepiņa kungam strādāt tad, kad tarifa apspriešana bija, nevis tagad meklēt sev darbu. Man gan liekas tāda izrādīšanās vien ir no šī deputāta puses, un protams ir iesniegums pārējiem ir jāreaģē, bet tādi tikai citiem traucē strādāt.

pirms 10 gadiem, 2009.12.23 09:14

Vietējās ziņas