TC „Valleta” izsludina zīmējumu konkursu "Dzimšanas dienas torte"

Tirdzniecības centrs (TC) „Valleta" no 1. - 18. novembrim organizē zīmējumu konkursu „Valletas dzimšanas dienas torte". Ikviens - vidzemnieki, ģimenes, bērni, kā arī izglītības iestāžu grupas, tiek aicināti piedalīties konkursā, attēlojot zīmējumos savu radošo ideju par to, kādai jāizskatās TC „Valleta" divu gadu jubilejas svētku tortei.

Tirdzniecības centra (TC) "Valleta" sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja Aiva Logina stāsta, ka pēc tirdzniecības centra žūrijas vērtējuma tiks noteikts konkursa uzvarētājs, kurš balvā saņems TC „Valleta" dāvanu karti 50 Ls vērtībā.

 

"Uzvarētāja iesniegtā ideja tiks realizēta TC „Valleta" dzimšanas dienas svinībās 21. novembrī. Turklāt visi konkursā iesniegtie zīmējumi tiks apkopoti izstādē, kuru varēs aplūkot ikviens tirdzniecības centra jubilejas viesis," piebilst A.Logina. 

 

„Šobrīd aktīvi norisinās tirdzniecības centra divu gadu jubilejas svētku organizēšana. Mēs tajā labprāt iesaistītu arī reģiona iedzīvotājus, jo vienmēr esam centušies sniegt patīkamas emocijas un interesantus pasākumus ikvienam vidzemniekam. Manuprāt, svētku tortes zīmēšana izvērtīsies par aizraujošu nodarbi mājās, ģimenēs, skolās vai bērnu dārzos, un noteikti tikpat interesanti būs arī redzēt un nobaudīt šo torti TC „Valleta" jubilejas dienā," - par ideju stāsta TC „Valleta" direktore Dace Sideļska.

 

21. novembrī TC „Valleta" atzīmēs divu gadu jubileju un piedāvās dažādus pasākumus un atrakcijas visas dienas garumā, balstoties uz moto „Divos gados divreiz vairāk!". Protams, dzimšanas dienā neiztrūks arī svētku torte, kura tiks cepta pēc konkursa uzvarētāja iesniegtā zīmējuma.

 

Lai piedalītos konkursā, vidzemnieki savus zīmējumus var iesniegt TC „Valleta" 1. stāvā Informācijas centrā vai sūtīt pa pastu Tirdzniecības centram „Valleta" Valmierā, Rīgas ielā 4, LV 4201.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas