“Tele2” Stāmerienā uzstāda jaunu bāzes staciju 1

Mobilo sakaru operators “Tele2” Gulbenes novada Stāmerienā ir uzbūvējis jaunu bāzes staciju ātra mobilā interneta nodrošināšanai, informē , “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

“Gulbenes un tās novada iedzīvotājiem jau ir pieejams mūsu 4G tīkls. Redzam, ka klienti to atzinīgi novērtē, jo turpina palielināties gan mobilā interneta klientu skaits, gan patēriņš. Mobilais internets ir visstraujāk augošais mobilo sakaru pakalpojums, un tā piedāvātie ātrumi jau šobrīd daudzviet pārspēj pieejamā DSL jeb vadu interneta iespējas. Priecājos, ka esam palielinājuši tīkla jaudu Gulbenes novadā, lai mūsu esošajiem un topošajiem klientiem nodrošinātu vēl labāku mobilā interneta pieredzi,” stāsta L.Krūmiņa.


“Tele2” ātro 4G internetu var lietot telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā.


"Lai pilnvērtīgi baudītu 4G interneta priekšrocības, aicinām pārliecināties, vai telefons, planšetdators, modems vai rūteris, kā arī SIM karte atbalsta 4G, “Tele2” mājas lapā: www.tele2.lv/4G. Ikviens “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klients “Tele2” Centrā bez maksas var apmainīt savu SIM karti pret 4G SIM karti," skaidro L.Krūmiņa.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

aaa

zel ka gulbene vairs nav veikala ja kas notiek ar sim karti tad jabrauc uz madonu vai kur citur

pirms 4 gadiem, 2017.06.28 12:07

Vietējās ziņas