Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiekas pagasta lauku uzņēmēji

Tirzas pagastā šonedēļ pulcējās vietējie lauku uzņēmēji, kā arī Tirzas pamatskolas pārstāvji, lai kopīgi diskutētu, ko vajadzētu darīt, lai piesaistītu vēl vairāk tūristu, kā labāk viņiem prezentēt savu pagastu.

"Ideja par kopīgu sadarbību radās jau krietni sen. Arī pirmajā tikšanās reizē katrs uzņēmējs izteica vērtīgus ierosinājumus, kā ieinteresēt tūristus, piemēram, piedāvājot viņiem iespēju degustēt bioloģiskās lauksaimniecības produktus, iepazīt senos amata rīkus, praktiski demonstrēt to, kā senāk apstrādāja zemi, ļaujot arī tūristiem ķerties pie arkla un tamlīdzīgi, ierīkot naktsmītnes, izstrādāt īpašu viesu uzņemšanas rituālu. Bija uzņēmēji, kas atsaucās, ka varētu gādāt par tūristu ēdināšanu," stāsta Tirzas pagasta lauku uzņēmēja Ligita Zvirbule.

 

Uzņēmēji izteica vēlmi padarīt saistošāku lauksaimnieku tirgu, kurā bez pašu audzētiem un gatavotiem lauksaimniecības produktiem pircējiem tiktu piedāvāts iegādāties sivēnus, aitas, vistas, trušus un citus lauku saimniecībām raksturīgus dzīvniekus. Ir iecere izveidot arī jaunu pagasta ģerboni.

 

"Mūs, lauksaimniekus, vairs nesaista kādreizējais simbols vaislas bullis, tāpēc gribam jaunajā ģerbonī ievīt Tirzas upes lokus un daudz ko citu. Tagad, kad visas idejas tika apzinātas, tiekoties nākamreiz, par daudziem jautājumiem runāsim daudz konkrētāk," piebilst L.Zvirbule.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas