Tiesas māju Gulbenē remontē piespiedu kārtā 1

Gulbenes tiesas mājā norit remonts. Tur tiek pārbūvēta lielā zāle un izbūvēts kabinets, lai jaunajiem darbiniekiem būtu vieta, kur strādāt.

Gulbenes rajona tiesas priekšsēdētājas pienākumu izpildītāja Rasma Medne "Dzirkstelei" stāsta, ka sakarā ar to, ka jūnijā un jūlijā Gulbenes rajonā tiesā darbu sāka jauni darbinieki: tiesas sēžu sekretāre Ilona Dāvida, tiesneša palīdzes Līga Supe un Rendija Liniņa, pavasarī darbu uzsāka arī vēl viena sekretāre Aija Avotiņa, bija jādomā, kādā telpā viņiem reāli strādāt.

"Divi darbinieki sēdēja lielajā tiesas zālē, un, kad notika tiesas sēdes, viņiem nebija kur palikt, kā arī reāli strādāt šādos brīžos, tāpēc Tiesu administrācija izdomāja pārplānot zāli, lai darbiniekiem būtu darba telpas, kurās varētu normāli strādāt," skaidro R.Medne.


Pašlaik lielākie darbi, kurus veic firma no Alūksnes, jau ir pabeigti - lielajā zālē uzlīmētas un nokrāsotas tapetes un uz grīdas uzlikts lamināts. Nākamnedēļ tiks pieslēgti arī datori.


"Dzirkstele" sazinājās ar Tieslietu ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Janu Saulīti, lai noskaidrotu, cik tālu ir pavirzījušies darbi ar Gulbenes jaunās tiesas ēkas celtniecībi.

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš, redzot pašreizējā tiesas nama bēdīgo stāvokli, vizītes laikā Gulbenē maijā teica, ka jaunā tiesas ēka būtu jāuzceļ divu gadu laikā. J.Saulīte atbildēja īsi un konrēti: "Projekts ir gatavs, bet diemžēl nav naudas, lai kaut ko virzītu uz priekšu, tāpēc pašlaik nekas prognozēts netiek."

Pievieno komentāru

Komentāri 1

IERAKSTĪTA VĒSTULE

ar gulbenes tiesas lēmumu, remonu nolemts veikt piespiedu kārtā. Pielikumā piespiesto personu saraksts uz 2 lapām Gulbenes rajona tiesas tiesnese- glbuuulll. paldies!

pirms 12 gadiem, 2008.09.13 00:00

Vietējās ziņas