Tiesās par kaķēna nosišanu 7Gulbenes rajona tiesā 16.jūlijā sāks skatīt kriminālprocesu kādas sievietes apsūdzībā par tīšu kaķēna nogalināšanu, kas pastrādāta pagājušā gada decembrī Beļavas pagasta Ozolkalnā.


Likums par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku, kuras rezultātā tas gājis bojā paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Jau vēstīts, ka trauksmi par šo gadījumu sacēla Ozolkalna iedzīvotāji, kuri vispirms par notikušo pastāstīja “Dzirkstelei”. Tā saucamajā sociālajā mājā kāds invalīds, kuram nav kāju, bija pieņēmis klaiņojošu kaķīti un rūpējās par viņu. Šis cilvēks bija ļoti priecīgs, ka tagad viņam ir savs mājdzīvnieks. Taču prieks nebija ilgs. Kaimiņiene ar asiņainu slotu rokās ienāca mājā un teica: “Es izdarīju labu darbu, nositu bomzīti.” Iedzīvotāji izsauca policiju sievietei, kuru tur aizdomās. Izsauca arī neatliekamo medicīnisko palīdzību, jo bija bail no šīs sievietes, kura sāka draudēt arī cilvēkiem, ka visus nositīšot, sacirtīšot ar cirvi.  

Pievieno komentāru

Komentāri 7

!!!

Tādus bez tiesāšanas cietumā mest vajadzētu un katru dienu spīdzināt.

pirms 7 gadiem, 2014.07.09 10:41

???

Visus šadus cilvēkus vajag sodīt, pavisam noteikti ar reālu cietumu.

pirms 7 gadiem, 2014.07.09 12:42

līze

Par kaķēnu uztraucas visi , gatavi sievieti " apēst " , bet par reāli sakropļotu civēku uz mūžu - Sods , kaut kādi eirīši . Smieklīgi !

pirms 7 gadiem, 2014.07.09 18:41

kakens

drizak nosistu jeb pakartu viss dziive nav jeegas turpinaat

pirms 7 gadiem, 2014.07.09 21:47

Vietējās ziņas