Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tirzā gaida idejas Pagasta svētkiem

Tirzas pagastā tiek gaidītas idejas Pagasta svētku organizēšanai. To norises iespējamais laiks plānots 9.jūlijā. Ierosinājumu par Pagasta svētku rīkošanu izteikusi pagasta entuziastu grupa, sanākot kopā pagasta iestāžu un uzņēmumu vadītājiem.

“Svētku rīkošanā uzņēmējiem ir liela nozīme, tāpēc visi kopā spriedām arī par iespējamajām aktivitātēm. Tās varētu būt ekskursijas pie uzņēmējiem, kā arī varētu atkārtot pirms pieciem gadiem rīkoto lauksaimniecības un rūpniecības izstādi, kas guva lielu apmeklētāju atsaucību,” informē Tirzas tautas nama vadītāja Alda Alberte.

Iecerēta arī andelēšanās, radošās darbnīcas, svētku koncerts un citas aktivitātes. “Visus, kuriem ir idejas, domājot par Pagasta svētkiem, aicinām nākt pulkā 29.martā pulksten 14.30 Tirzas pagasta pārvaldē. Arī tad, ja nav ideju, bet cilvēks ir gatavs darboties brīvprātīgi, viņš būs gaidīts,” piebilst A.Alberte. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas