Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tirzā gatavo iedzīvotāju forumu

Tirzas "Biedrības namā" 2.februārī pulksten 11.00 darbu sāks Tirzas pagasta iedzīvotāju forums. Šis būs jau otrais forums, kurā piedalīties aicināti visi, kas jūtas piederīgi Tirzas pagastam.

"Pēc pirmā iedzīvotāju foruma, kas notika 2010.gadā,mums ir izdevies īstenot vairākus iedzīvotāju izteiktos priekšlikumus. Ir izveidota Tirzas pagasta mājas lapa, esam veicinājuši tūrisma attīstību pagastā, rastas jaunas sadarbības iespējas, top jauni tūrisma objekti. Piemēram, februāra pirmajā pusē prezentēsim projektu par slēpju muzeju, kas top pēc iedzīvotāju ierosmes. Izveidojām arī Gulbenes vakarskolas filiāli Tirzā," stāsta Tirzas pamatskolas direktore Svetlana Ziepniece.


Forumu organizē iedzīvotāju iniciatīvas grupa Tirzas pamatskolas projektā „Iespējas visiem". Sadarbības partneri ir jauniešu iniciatīvas grupa, Tirzas pagasta pārvalde, biedrība „KāpNes", Tirzas pagasta attīstības biedrība, individuālais komersants „Avoti LKD", zemnieku saimniecība „Lejaszosēni", zemnieku saimniecība „Subri", SIA „Kraujas Z" un SIA „AREJS I.S.".


Pirms foruma tiks aptaujāti pagasta iedzīvotāji, lai apzinātu, kas ir mainījies šo divu gadu laikā. Aptauju veiks pagasta jaunieši, kuri vadīs arī forumu un radošās darbnīcas.


"Tos, kuri vēlas iesaistīties foruma sagatavošanā ar idejām, brīvprātīgo darbu vai ziedojumiem, lūdzam informēt pa tālruni 26954827 vai e-pastu "tirza@gulbene.lv" (ar norādi "Forums"), saka S.Ziepniece.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas