Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tirzas bibliotēkā atkal darbojas „Bērnu žūrija”

Pagājušā gada septembrī Tirzas pagasta bibliotēka atsāka ikgadējo Valsts kultūrkapitāla fonda rīkoto lasīšanas veicināšanas konkursu „Bērnu žūrija", kurā iesaistījās 43 bērni..

"Katrai lasītāju grupai tika piedāvātas 6 grāmatas, pavisam kopā - 24 grāmatas, no kurām 5 bija iegādātas bibliotēkā un 19 grāmatas iegūtas projektā kopsummā par 79,81 latu," stāsta Tirzas pagasta bibliotēkas un informācijas centra vadītāja Agrita Petrovska.

 

Sākumā bērni iepazīstināti ar piedāvājumu, bet pēc tam jau veidojusies rinda uz izvēlētajām grāmatām.

 

"Vēlāk stafeti pārņēma skolotāja Ilze Vajevska, kura bija liels atbalsts man šinī pasākumā skolā, jo jaunākā skolas vecuma bērniem mērojams garš ceļš līdz bibliotēkai, lai apmainītu grāmatas un paspētu uz skolas autobusu," saka A.Petrovska.


„Bērnu žūrijas 2010" darbā iesaistījās vairāk bērnu nekā iepriekšējos gados.

 

"Domāju, ka kaut nedaudz, bet tomēr stimuls bija gan košļājamās gumijas, ko izdalījām jau septembrī, gan arī pārvaldes dāvātais „saldais „noslēgums. Konkursa gaitā bija vērojama lasītāju sacensība par vairāk iegūtajām "košļenēm", kas arī veicināja lasīt vairāk," piebilst A.Petrovska.


Šobrīd "Bērnu žūrijas" eksperti strādā pie izteicienu konkursa par asprātīgāko un lakoniskāko teicienu, kas raksturotu viņu attieksmi pret lasīšanu, grāmatām vai lasītāju.

 

"Paldies bērniem par darbu, skolotājiem par līdzdalību un Tirzas pagasta pārvaldei par finansiālo atbalstu un „saldo" noslēguma pasākumu! Mēs spējam to novērtēt!" saka bibliotēkas vadītāja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas