Tirzas bibliotēka gaida ciemos apmeklētājus 6

Savu 175. dzimšanas dienu Tirzas bibliotēka sagaida jaunās renovētās telpās, ar jauniem grāmatplauktiem pieaugušajiem lasītājiem un zemākiem plauktiem mazākajiem lasītājiem. Par to informē bibliotēkas vadītāja Agrita Petrovska.

“Bibliotēkas jaunās telpas apmeklētājiem atvērām jau jūlijā. Sākoties skolai, bibliotēkā pēc renovācijas varam nodrošināt vismaz 40 līdz 45 sēdvietas skatītājiem. Lai bibliotēka apmeklētājiem būtu ērtāk izmantojama, Tirzas pagasta pārvalde no bibliotēkas budžeta lasītājiem iegādājās arī jaunu lasītāju galdu un darbgaldu bibliotekārei,” stāsta A.Petrovska.


Telpu svinīgā atklāšana un iespēju demonstrēšana vietējiem iedzīvotājiem un sadarbības partneriem notika novembra beigās un pulcēja Gulbenes novada pārstāvjus, bibliotēku vadītājus un grāmatu draugus.


Bibliotēku šajā pasākumā apmeklēja arī vietējā Pindacīša un Bebene. Neiztrūkstoša padarīšana bija „galvas iestādīšana pareizā virzienā” bibliotēkas vadītājai, lai viss iet tik uz labo pusi, kā arī izkvēpinātas tika jaunās telpas pret visiem mošķiem un sliktām padarīšanām.

“Paldies visiem par dāvanām! Tagad arī bērnu stūrītim būs paklājiņš un pufs, varēsim piedāvāt tēju vai kafiju, jo mums ir uzdāvinātas kafijas servīzes un kafijas aparāts, arī dāvanu karte 50 eiro apmērā grāmatu iegādei. Laipni gaidām apmeklētājus un viesus arī no kaimiņu pagastiem un visa plašā novada!” aicina A.Petrovska.


Realizējot projektu, bibliotēka ir ieguvusi skaistu telpu un televizoru. Projekta kopējās izmaksas ir 14 755,39 eiro. Attiecināmās izmaksas ir 12 717,80 eiro, no tām 90 procenti jeb 11 446,02 eiro sedz Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, bet līdzfinansējumu nodrošina Gulbenes novada dome.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Sesks

Kur atkal ielīdis tas perversais caunītis? vai viņam vispār kauna nav? vai neredz, ka tauta viņu negrib un neieredz|?

pirms 6 gadiem, 2014.12.15 22:52

Nu jā

Tam caunītim pat nevien blakus negrib sēdēt, jo kauns un negods pie tāda izvirtuļa sēdēt lauku cilvēkiem, bet vēl lien kā nekrietnelis visur un bāžās. kad viņš noliks savu mandātu? vai kauna nav nemaz?

pirms 6 gadiem, 2014.12.15 23:03

Akvai

Ko var gvelzt par vienu personu, kas nepatīk! Bija Tirzas bibliotēkas svētki un Seska komentāri nevietā. Ja esi sesks, tad smirdi viens un nebāz savu smaku citu degunos. Man patīk Caunītis!Ja negribi, nesēdi viņam blakus! Ko tu zini par otru cilvēki, kuru varbūt pat nepazīsti. Man kauns par cilvēkiem, kas izturas slikti pret otru. Tādi nu esam! Galvenais, Caunīša kungam neņemt galvā to niecību, ko pauž nelabvēļi. Suņi rej, bet karavāna iet tālāk!

pirms 6 gadiem, 2014.12.16 11:28

haha

Te jau tā Laila aktivizējusies, kurai bail, ka apsēklotājs Andītis nepaliek bez valsts maizes un nevarēs vairs pati braukāt pa večiem pa visu Latviju tāpat kā Caunītis. lailiņ, vai zini vismaz īstos savu bērnu tēvus nosaukt?:))) Salasījusi pa visu pasauli.

pirms 6 gadiem, 2014.12.16 20:00

vibrators

Laikam labi caunītis tev ielika, ka viņš tev patīk, bet tautā runājot, ka viņam vairs nestāv. Niecība ir viņš, kas izblamēja visu novadu ar savu seksa skandālu! Cik var ciest???

pirms 6 gadiem, 2014.12.16 20:03

Vietējās ziņas