Tirzas pagasta bibliotēkas telpu renovācija

Jau labu laiku Tirzas pagasta bibliotēkā telpas apmeklētājiem kļuvušas par šauru. Grāmatu krātuves telpas nebija remontētas kopš padomju laikiem. Nepieciešamība pēc plašākām un izremontētām telpām radās jau 2008.gada aprīlī, kad bibliotēkā uzstādīja piecus jaunus datorus, kurus dāvināja Latvijas bibliotēkām Latvijas un Bila & Melindas projekta ietvaros. Arī grāmatu klāsts ir palielinājies un jaunākajiem lasītājiem nav nodalīts savs grāmatu stūrītis. Tā radās nepieciešamība rakstīt projektu.

Tirzas pagasta bibliotēkas vadītāja Agrita Petrovska 2013.gadā projektu uzrakstīja un iesniedza biedrībā  „SATEKA”. Ar Lauku atbalsta dienesta pozitīvu lēmumu 2013.gada  14.decembrī sāka realizēt projektu „Tirzas pagasta bibliotēkas telpu renovācija un grāmatu plauktu iegāde”.

Jau decembrī tika iegādāts LED televizors, DVD atskaņotājs, Blu Ray 3D, TV kronšteins. Pašlaik notiek telpu renovācija, paralēli tam tiks gatavoti grāmatu plaukti. Projekta realizācijas gaitā tika izraudzīts lētākais no piedāvājumiem, darbus veic SIA „Vidzemes būvnieks”, savukārt grāmatu plauktus gatavo SIA „Lignarius”.

Kopējās projekta izmaksas ir 15 546,85 eiro, publiskais finansējums - 13 992,17 eiro.

Projekta īstenošanas termiņš ir šā gada 30.novembris.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas