Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tirzas pagastā pasta nodaļa no 6.jūlija strādās tikai stundu

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Gulbenes novada Tirzas pagastā no 6.jūlija tiek mainīts Tirzas pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Par to informē “Latvijas Pasta” vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone.

“Turpmāk Tirzā visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst. 8.00 līdz 9.00 tiks nodrošināti līdzšinējā atrašanās vietā “Biedrības namā” vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā. Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Tirzas pasta nodaļā, kas rada “Latvijas Pastam” ikgadējos zaudējumus vairāk nekā 20 000 eiro, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi. Tāpat kā līdz šim, Tirzas pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde,” informē V.Danielsone.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c.

“Ar pastnieka starpniecību Tirzas iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 67008001 vai 27008001. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Tirzas iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 23281125. Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Tirzas pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 vai 22039519 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Gulbenes 1.pasta nodaļu Rīgas ielā 30 sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās–piektdienās no plkt. 8.00 līdz 18.00,” saka V.Danielsone.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka “Latvijas Pastam” katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

Tirzas iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām no 6.jūlija tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas