Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tirzas sociālās aprūpes iestādē pārbūvēs apkuri 1

Par 22 139,17 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa SIA “Sanart” apņēmusies Tirzas pagasta “Doktorāta” ēkai izveidot vienotu apkures un iekšējo ūdensvadu sistēmu atbilstoši SIA „BM-projekts” izstrādātajam projektam.

Apkures katlam par kurināmo tiks izmantotas kokskaidu granulas. Par to liecina Iepirkumu uzraudzības biroja, kā arī novada domes publiskotā informācija.

Par šo būvniecības ieceri novada būvvalde bija publiskojusi informāciju jau martā. Ir runa par “Doktorāta” ēku un iekšējo inženiertīklu izbūvi tajā. Faktiski uzlabojumi tādējādi tiks veikti Gulbenes novada sociālās aprūpes centrā “Tirza”.

Pašvaldības izsludinātajā iepirkuma procedūrā Valmiermuižas SIA “Sanart” pakalpojumi tika izraudzīti no pavisam piecu firmu piedāvājuma. Būvdarbu izpildes termiņš - 60 kalendārās dienas no iepirkuma līguma parakstīšanas brīža.

Gulbenes novada sociālās aprūpes centrs „Tirza” ir sociālās aprūpes iestāde pensionāriem, personām ar funkcionāliem traucējumiem un citām mazaizsargātajām iedzīvotāju grupām, kurām nepieciešama ilgstoša vai īslaicīga sociālā, garīgā un nepieciešamības gadījumā medicīniskā aprūpe vai palīdzība krīzes situāciju pārvarēšanā un ikdienas problēmu risināšanā. Centrs ir Gulbenes novada domes pašvaldības iestāde. To vada Maira Ivanova. Centra finansējums veidojas no pašvaldības budžeta daļas un ieņēmumiem par sniegtajiem pakalpojumiem atbilstoši noslēgtajiem līgumiem, tajā skaitā Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pensiju un pabalstu pārskaitījumiem par klientiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

tā tas ir

Ieguldīsim 22139 ,lai vēlāk pārdotu par 5000, nebūs pirmā reize

pirms 3 gadiem, 2016.08.23 17:53

Vietējās ziņas