Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tirzmaliete svin 100 gadu jubileju (papildināts ar foto) 3

Ar skanīgās dziesmas "Daudz baltu dieniņu" vārdiem, ar skaistiem ziediem un sirsnīgiem vēlējumiem aizvadītajā piektdienā sveicēji devās uz Tirzas pagasta "Virpuļu" mājām, lai jubilejā sveiktu Antoņinu Loginu. Šogad jubileja ir īpaša, jo Antoņinai aprit 100 gadi.

Nodzīvots garš un dažādiem notikumiem pierakstīts mūžs, taču Antoņina vēl ir moža un priecājas par viesiem, kas atbraukuši viņu godināt. Jubilāri sveikt bija ieradies Tirzas pagasta pārvaldes vadītājs Česlovs Barkovskis un sekretāre Baiba Zvirbule, Tirzas sociālās un veselības aprūpes nama vadītāja Ieva Bērziņa, kas agrāk bijusi arī Antoņinas daktere, un arī muzikants Andris Kozulis. Ikvienam bija liels pārsteigums, kad, savas meitas Lidijas pavadīta, jubilāre nokāpa pa kāpnēm no otrā stāva un devās pie ciemiņiem.  

Antoņina dzimusi 1911.gada 4.novembrī. Viņas dzimtā puse ir Viļaka, bet vēlāk dzīves gaitas Antoņinas ģimeni atveda uz Tirzas pusi. Te mūžs arī aizvadīts. Tagad Antoņina dzīvo kopā ar savu meitu un viņas ģimeni.

 

Lielu paldies viņa saka arī saviem bērniem, kas tagad palīdz un rūpējas par viņu, bez viņu atbalsta Antoņinai būtu grūti. "Mammīte mums ir daudz palīdzējusi. Līdz 80 gadiem viņa darīja visu - arī dārzu ravēja un malku skaldīja, nemaz nerunājot par citiem darbiem. Viņas spēki bija neizsmeļami," atzīst meita.

 

Jubilāre teica paldies sveicējiem, ka atcerējušies un apciemojuši viņu. Gan Antoņina, gan tuvinieki priecājās arī par Valsts prezidenta apsveikumu, kas šajās dienās atceļojis uz "Virpuļu" mājām.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

dika

jocīgi zem foto rakstīti vēl trīs cilvēki, bet bildē tikai jubilāre

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 07:39

Janis

Tieshaam prieks par sirmo kundzi, lai vinai veel daudz jauku briizhu dziivee un ilgus gadus....!!!

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 03:09

vou! tas gan ir forši. es ar tā gribētu būt vecss

pirms 8 gadiem, 2011.11.06 21:11

Vietējās ziņas