Tomēr izved sniegu no pilsētas centra

Šodien Gulbenes centrā rosījās pilsētas domes labiekārtošanas iestādes strādnieki, kas skvērā pie strūklakas, kā arī laukumā pie pulksteņa savāca un traktorā krāva sniegu. To izveda uz stāvlaukumu Spārītes parka malā, Ozolu ielā.

Gulbenes pilsētas domes labiekārtošanas iestādes vadītāja Ligita Miezīte "Dzirksteli" informē, ka sniegu izveda tikai no paša pilsētas centra, lai tas nekaitētu augiem - puķēm un skujeņiem - un lai nebūtu liela ūdens daudzuma, laikam strauji kļūstot siltākam, kā to sola sinoptiķi.

 

"Dzirkstele" novēroja arī, ka pie veikala "Labais", kas atrodas O.Kalpaka un Ozolu ielas krustojumā, ceturtdien rosījās vīri, lai ar garu koka kārti nobrucinātu zemē milzu lāstekas no jumta malas. Notiekošo vērot no veikala izskrēja satrauktas pārdevējas. Viņas bažījās, lai šīs procedūras laikā netiktu nodarīta skāde logu stikliem. Taču viennozīmīgi atbrīvošanās no lāstekām ļaus justies droši garāmgājējiem. Kā zināms, brūkošs sniegs vai krītošanas lāstekas no jumtiem var apdraudēt garāmgājēju veselību un pat dzīvību.

 

Iepriekš jau rakstījām, ka Gulbenē ir ierobežoti līdzekļi cīņai ar sniegu un nemaz nav naudas sniega izvešanai. Tomēr, kā liecina redzētais, ne vienmēr šāda darba veikšanai nelielā apmērā ir vajadzīgi lieli nauda slīdzekļi. Reizēm pietiek ar apziņu, ka darbs ir vienkārši jāpaveic.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas