Top grāmata par baznīcas atjaunošanu

Aktīvistu grupa ar Irinu Sazonovu priekšgalā intensīvi strādā pie grāmatas - fotoalbuma par Stāmerienas baznīcas atjaunošanu. Ir tapis projekts, cerot piesaistīt finansējumu no malas, lai apmaksātu visus ar poligrāfisko iespiešanu saistītos izdevumus.

Grāmatas nosaukums būs "Uzdāviniet man mīlestību", tā būs latviešu, krievu un angļu valodā. Poligrāfiski tā tiks sagatavota A4 formātā. Grāmatā būs 40 krāsainas fotogrāfijas. Pavisam izdevumam plānotas 80 lappuses.  

"Grāmata būs veltījums Dievnamam - Stāmerienas Svētā Aleksandra Ņevska pareizticīgo baznīcai. Vienlaikus tā būs piemiņa tiem, kas savu laiku, savu darbu, savu sirds siltumu, savus līdzekļus ziedojuši šīs baznīcas atjaunošanai. Bez labdarības to nevarētu paveikt. Grāmata būs par labajiem darbiem, kas apvieno cilvēkus. Tā būs vēsture un vēstījums par mums pašiem, arī par tiem, kas palīdzējuši baznīcai un kuru vairs nav starp mums. Vienlaikus grāmatā mēs katrs stāstīsim par to, ko jūtam, esot saskarsmē ar šo baznīcu," "Dzirkstelei" stāsta I.Sazonova.

 

Grāmata būs arī kā savdabīga ekskursija, kas vēstīs par katru Dievnama svētbildi un tās ceļu uz Stāmerienas baznīcu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas