Traumas gūst nepilngadīgie 1

Pagājušajā nedēļā Gulbenes novadā dažādās traumatiskās situācijās iekļuvuši trīs nepilngadīgie, tostarp zīdainis. “Dzirkstele” par to uzzināja Valsts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Vidzemes reģionālajā centrā.

24.augustā Balvu slimnīcā nogādāta kāda mēnesi veca gulbeniete, kurai konstatēta saindēšanās ar medikamentiem. 20.augustā mediķu palīdzība Stradu pagastā bija nepieciešama 13 gadus vecam puisim, kurš bija guvis rokas apakšdelma lūzumu, lecot no veca grausta apmēram trīs stāvu augstumā. Tajā pašā dienā ātrā palīdzība tika saukta kādam 17 gadus vecam Gulbenes novada iedzīvotajam ar aizdomām par ribu lūzumu. Traumai, iespējams, ir krimināls raksturs.

24.augustā mediķu palīdzību meklējusi arī kāda 41 gadu veca Sinoles iedzīvotāja, kura iepriekšējā dienā bija kritusi no riteņa un guvusi smadzeņu satricinājumu. Paciente nogādāta Balvu slimnīcā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Būtu policija vairāk sekojusi ko bērneļi dara uz ielām.Brīnums ka vēl nav bojā gājušo. Dzelzceļa stacijas priekša ir pārvērsta par "skeitparku". Starp autobusiem un mašīnām riņķo volosipēdi,skrituļdēļi un motorolleri. Kamēr kaut kas nenotiks diez vai tur parādīsies policija vai kārtības sargs.

pirms 8 gadiem, 2012.08.28 13:45

Vietējās ziņas