Trešo gadu rīko labdarības akciju

Gulbenes "Rotaract" kluba jaunieši arī šogad Ziemassvētku laikā aicina ikvienu iesaistīties akcijā "Nopērc nieku - sagādā prieku!"

Akcija notiks jau trešo gadu pēc kārtas. Jaunieši pilsētas veikalos aicinās iedzīvotājus ziedot kādu preci no sava iepirkumu groza. Akcijas mērķis ir saziedotās pārtikas preces Ziemassvētku rītā dāvināt Gulbenes maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm.

 

"Arī šogad turpinām šo tradīciju un Gulbenes iedzīvotājos radīsim svētku noskaņu, 22. un 23.decembrī rosoties abos veikalos "Maxima" un veikalā "Elvi". Šos veikalus varam saukt jau par saviem sadarbības partneriem - paldies, ka tie ir tik atsaucīgi!" saka Gulbenes "Rotaract" kluba prezidente Inguna Luika.

 

"Līdz akcijas norisei Gulbenes novada domes ēkā būs novietotas arī "ieteikumu kastītes", kur Gulbenes iedzīvotāji tiek laipni aicināti, uzrakstot uz lapiņas, ieteikt ģimeni, kuru mēs varētu apdāvināt. Mēs vēlamies dāvaniņas nogādāt tiem, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams!"

 

I.Luika piebilst, ka savukārt kafejnīcā "Gardums" gulbenieši var nest dāvaniņas bērniem no maznodrošinātām ģimenēm.

 

Akcija "Nopērc nieku - sagādā prieku!" norisināsies divas dienas. Abos veikalos "Maxima" tā notiks no pulksten 10.00 līdz 21.00 gan 22., gan 23.decembrī un veikalā "Elvi" - arī abas dienas no pulksten 16.00 līdz 20.00.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas