Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trijās izsolēs plāno pārdot Vecgulbenes muižas kompleksa daļas

Trijās izsolēs 2014.gada janvārī plānots pārdot Vecgulbenes pilsdrupas, palīgēku, daļu inventāra un pamatlīdzekļus, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētā informācija.

Maksātnespējas administratore Ivita Baumane aģentūrai LETA pastāstīja, ka visas Vecgulbenes muižas situācija esot ļoti komplicēta, jo īpašums ir sadalīts vairākās daļās, tā ir juridiski sadrumstalota un tajā saimnieko četras juridiskas personas, no kurām divas ir maksātnespējīgas. Tā kā maksātnespējas statuss jau ir iestājies, tad īpašumu un saistību pārrakstīšana vai īpašumu apvienošana citā veidā nav iespējama, tādēļ konkrētajiem īpašumiem kā risinājums izvēlēta izsoļu rīkošana.

Izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētajā informācijā norādīts, ka 2014.gada 21.janvārī pulksten11.00 (Skolas ielā 30-2, Rīgā) vienā no izsolēm plānots pārdot maksātnespējīgās SIA "Gulbenes baltā pils" nekustamo īpašumu, kas sastāv no zemesgabala 1,9772 hektāru platībā, un divas ēkas uz tā, tostarp nedzīvojamo ēku - pilsdrupas un palīgēku. Īpašuma novērtējums ir 6700 latu, un izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). Nekustamais īpašums ir ieķīlāts par labu AS "Latvijas Hipotēku un zemes banka".

Savukārt tajā pašā datumā jau 20 minūtes vēlāk, pulksten 11.20, izsolē plānots pārdot "Gulbenes baltās pils" kustamo mantu - pamatlīdzekļus. Arī kustamā manta kā lietu kopība ieķīlāta par labu AS "Latvijas Hipotēku un zemes banka". Mantas novērtējums ir 27 700 latu, un izsoles cena nav apliekama ar PVN.

Pulksten 11.40 plānota izsole maksātnespējīgās SIA "Gulbenes manēža" kustamai mantai, tostarp pamatlīdzekļiem un inventāram, ar novērtējumu 53 240 latu vērtībā, un izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli. Kustamā manta kā lietu kopība ieķīlāta par labu AS "Latvijas Hipotēku un zemes banka".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas