Triju bērnu māte dara pāri saviem bērniem 1

Gulbenes novada domes Administratīvā komisija 17.septembrī izskatīja divas administratīvā pārkāpuma lietas.

Administratīvās komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bogdans informē, ka tika saņemta administratīvā pārkāpuma lieta no Valsts policijas. Administratīvā pārkāpuma protokols sastādīts par to, ka triju bērnu māte Gulbenes novadā periodiski veikusi fizisku un emocionālu vardarbību ģimenē.


Šajā gadījumā Gulbenes iecirkņa Kārtības policijas nodaļa pieņēmusi lēmumu par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu, izdalot materiālus administratīvās lietvedības uzsākšanai. Administratīvā komisija pieņēma lēmumu par saukšanu pie administratīvās atbildības un izteica brīdinājumu. Komisija norāda, ka tomēr jāizsaka brīdinājums, lai gan konstatēti samērā nopietni pārkāpumi no mātes puses, taču viņai nav nekādu ienākumu. Pārkāpums ir izdarīts neuzmanības dēļ, un kā sods jau ir tas, ka bāriņtiesa ir pieņēmusi lēmumu par aizgādības tiesību pārtraukšanas neatjaunošanu bērnu mātei.


“Līdz ar to piemērotais sods ir adekvāts izdarītajam pārkāpumam,” saka M.Bogdans.


Kārtējo reizi brīdinājums izteikts arī kādai suņu saimniecei. 26.augustā tika konstatēs, ka Tirzas pagasta iedzīvotājas suns atradās nepiesiets un brīvi pārvietojas Tirzas pagasta ceļa posma Tirza-Druviena pirmajā kilometrā, rezultātā traucēja braukt automašīnām. Administratīvā komisija pieņēma lēmumu izteikt brīdinājumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

pele

Ne jau tā ir vienīgā māte,kura dara pāri saviem bērniem.Tikai attiecīgās personas(sociālais darbinieks un bāriņtiesa)uz to piever acis.Mazs bērns tiek atstāts viens pats mājās visu dienu.Bet ne jau tāpēc,ka māte strādā.Māte klīst apkārt iedzerdama.Pagastā visi to zin,bet nevienam nav drosmes to ziņot tālāk.

pirms 6 gadiem, 2014.10.07 13:07

Vietējās ziņas