Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trīs dienas būs Gulbenes novada svētki - "Izgaršo Gulbeni" 35

Jūlija beigās, kad ierasts svinēt Gulbenes pilsētas svētkus, šogad Gulbenes novada pašvaldība rīkos Gulbenes novada svētkus “Izgaršo Gulbeni”. Par to informē "gulbene.lv". Pasākuma apmeklētājiem piedāvās daudzveidīgu programmu trīs dienas – no 24. līdz 26.jūlijam.  "Ikvienam būs iespēja izgaršot Gulbeni caur mūziku, mākslu, dažādām sporta aktivitātēm, koncertiem, ballēm, ēdieniem un dzērieniem, svētku gājienu, teātri, andelēm un tirdziņiem, aktivitātēm visai ģimenei, radošajām darbnīcām un citām norisēm. Esam gatavi izziņot svētku plānu, vēršot uzmanību uz to, ka programma tiks papildināta,"  informē pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane. Piektdien, 24.jūlijā, starts tiks dots starptautiskajam mākslas festivālam un konferencei “Divi Jūliji”. Vakarpusē Vecgulbenes muižas parkā koncertēs ģitārists Mārcis Auziņš un ritma grupa “Perpetuum Ritmico”, ballē spēlēs grupa “Lauku muzikanti”. Savukārt svētku ieskaņu koncertā “Latvijas dvēseles dziesmas” Gulbenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā uzstāsies “Trio Angelicus” – Elīna Šimkus (soprāns), Sondra Lejmalniece (flauta), Ieva Šablovska (arfa). Šajā dienā plānota Spārītes parka atklāšana pēc labiekārtošanas darbu veikšanas, kurā uzstāsies grupas “Laika suns”. Pēc tam - "Silend Disco" jeb klusā diskotēka, kurā tiek izmantotas speciālas bezvadu austiņas, kur katrs individuāli var regulēt mūzikas skaļumu, kā arī izvēlēties vienu no trim mūzikas stiliem, ko attiecīgajā brīdī spēlē DJ. Adrenalīnu vakaram piešķiršot nakts orientēšanās sacensības un “Green Trials” ekstrēmais tumsas velošovs pie Gulbenes sporta centra. Visas aktivitātes - bez maksas.

Sestdien, 25.jūlijā, Vecgulbenes muižas parkā un Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā turpināsies starptautiskā mākslas festivāla “Divi Jūliji” aktivitātes, būs demonstrācijas, andele un Gulbenes Mākslas skolas organizētais mākslas plenērs. Šeit  norisināsies pirmais Gulbenes novada garšu festivāls, kad pilsētas un pagastu iedzīvotāji gatavos ēdienus no izejvielām, kas ir pieejamas tepat pie mums. Tiks gatavots arī īpašs ēdiens kopā ar kādu Latvijā atpazīstamu garšu meistaru. Otro svētku dienu papildinās “Ghetto Games” strītbola turnīrs CSDD laukumā, tradicionālais Zaļais tirdziņš centrālajā skvērā, radošās darbnīcas Spārītes parkā un svētku gājiens. Vakarā -  koncerts un balle Vecgulbenes muižas parkā. Koncertā uzstāsies kolorītā muzikālā apvienība “Mazais Princis” un čellu grupa “Dagamba”, bet ballē – grupa “Otra Puse” un “Radio SWH” DJ Artis Dvarionas. Biļešu cenas vakara koncertam un ballei – iepriekšpārdošanā 10 eiro, pasākuma dienā pasākuma norises vietā – 15 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Svētku noslēguma dienā, svētdien, 26.jūlijā, Gulbīšu parkā varēs skatīties Gulbenes Tautas teātra izrādi “Preilenīte” un Cēsu teātra dziedošo aktieru teatralizēta izrāde. Savukārt Gulbenes Vecajos kapos un Tanslavu kapos  (pilsētas jaunie kapi) norisināsies kapusvētki.

Pievieno komentāru

Komentāri 35

Experts

Likās jau pārāk labi.....bet nu beigās viss tapa skaidrs! Kur tad izslavētie bezmaksas pasākumi?!

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.13 23:33

JURIS

Kur var samaksāt tādu dārgu biļeti, ja no ģimenes vēlas aiziet uz pasākumu vairāki ģimenes cilvēki , citur taču pilsētas svētki ir bezmaksas kuru sponsorē gadā reizi pašvaldība bet tagad sanāk tā ka jau būs nauda līdz jūlijam iztērēta

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 06:43

Mhh

Varbūt neuzmanīgi lasīju , bet kur šogad pasākumi bērniem ? Un , ja tadas cenas sestdienas vakara koncertam ,nu nezin u gan , cik liela beigās būs tā apmeklētība.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 08:10

Jānis

Tagad kultūras pārvaldi vada Gunta Kalmane? Varbūt esam kaut ko palaiduši garām? Par Gundegu vispār neko nedzird un necenšas sniegt informāciju!

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 09:04

Laima

nevienam jau neļauj neko teikt, vēl jau gribēja arī tūrismu paķert, galvenais visu pagrābt! Un maksa ne pa jokam, vai tad nauda būs jau beigusies, tie taču ir 1x gadā pilsētas svētki!

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 11:43

aaa

pagaidām nav nekā no svētkiem ,un atkal tie divi jūliji tur vispār nekā nav naudas izmešana ,labāk varēja kādu koncertuzvedumu uztaisīt ,nevis aicināt da gambu.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 10:57

kaarleens

Cena šokē!
Saprotu, ka tas nav lēts pasākums, bet vai jāplēš no apmeklētājiem tik barga nauda?! Tie taču ir novada svētki, vai tad novads nevarēja kaut daļēji segt izdevumus? Uz pasākumu taču ies tie paši novada iedzīvotāji, kuri maksā nodokļus novada kasē! Novads turas uz cilvēkiem! Kaimiņrajonu iedzīvotāji uz tik dārgu pasākumu nedzīsies un savējie arī ne, pārāk dārgi.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 12:00

inta

Jā, ideju nosperšana ir laba lieta, tik vajag izpildījumu tad adekvātu, lai nav kauns.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 15:19

aina

Ārprāts cik mežonīgi dārgas biļetes uz pasākumu svētkos tiešām kauns no radiem , kuri atbrauc un šausminās , vai tad esam tik nabadzīgi , ka saviem nodokļu maksātājiem vēl velkat ādu par acīm , nokaunaties , mazliet domājat ar galvu , gribat, lai skatītāju rindas ir tukšas, kur paliek mūsu NODOKĻI

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 15:39

ainukam

Kas dārgs??? Dagambas koncertu esiet dzirdējuši, vai tikai dīvānā bezdējuši? Līdz svētkiem ņem un sakrāj tos 10 eiro, mēnesī tie ir 2 eiro un esmu pārliecināta ka kkamī nevajadzīgā iztērē daudz vairāk kā 10 eiro pa 5 mēneši......

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 15:46

Tam ainukam na

Tak aizver savus vecos vārtus,gudrīt!

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.15 00:18

Aleksandrs

Esam bijušie balvēnieši.... brauksim uz pasākumiem Balvos ????

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 16:46

aha

Nesaprotama te čīkstēšana par 10eur. Dagamba koncerts maksā ap 20eur, balle citur būtu ap 5eur. Pašvaldība tātad sponsorē +/- pusi.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 18:06

Aldis

Nu kam tie 2 jūliji? Tikai pašiem to organizētājiem pilnīgi lieka naudas izšķiršana! Cik ilgi? Kam tas murgs vajadzīgs?

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 20:38

Puķe

Lai nesanāk kā ar Lejasciema slagerballi kur visi sēdēja un nekustējās un ne jau visiem patīk tāda veida mūzika. Vai tad nevareja kaut ko normālu uzaicināt lai visiem patiktu un būtu lētāk sakrāt jau var to naudu vai ir vērts vienreiz Madonā dzirdēju viņus tur vismaz strūklakas pie mūzikas varēja skatīties tad nebij tik garlaicīgi. Kā saka par gaumi nestridas

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 21:29

Iveta

Lejasciema Mikrafona koncertā bija zināms,kas dziedās un ko dziedās,sēdēja un nekustējās tie ,kuriem tā laika dziesmas nepatīk,tad nevajadzēja tur braukt,man patika.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 21:46

Jas

Nodokļus maksājam. Ideja. Gulbenes deklarētie iedzīvotājiem svētki par brīvu. Pārējiem tā simboliskā maksā... Domāju būtu godīgi....

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 21:29

Kika

Visi novada iedzīvotāji nodokļus maksā tai pašā katlā, kāpēc par brīvu tikai pilsētniekiem?

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.19 17:48

vienkārši

palaist alu strūklakā un nav ko tos spaiņus grabināt.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.14 21:55

Pppp

Vel ir janodzivo lidz pilsetas svetkiekm.Viss var mainities bus pasaules gals.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.15 08:13

JANIS

Nekā savādāka nebūs kā katru gadu! Nav vērts...

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.15 09:52

es

"Jūlija beigās, kad ierasts svinēt Gulbenes pilsētas svētkus, šogad Gulbenes novada pašvaldība rīkos Gulbenes novada svētkus “Izgaršo Gulbeni” "
Kā sasmējos!
Uzmanīgi lasīju, meklējot to kas tad paredzēts novadā, tātad ārpus sādžas - Gulbene - nekā!!!!
Jautājums - kāpēc tad rakstīt, ka svinēs novada svētkus, ja viss tāpat sakoncentrēts pilsētā!!!
Ak, nu jā, varēs kopīgo novada naudiņu oficiāli izmantot pilsētas vētku vajadzību apmaksāšanai.
Stulbings!

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.15 20:53

XXX

Uz kapussvētkiem ari var uzlikt ieejas maksu

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.15 22:07

novadnieks

Vai nav pienācis laiks novērtēt savējos novada pašdarbniekus. Jā, ir forši viesmākslinieki, taču kāds viņiem sakars ar novadu? Mums ir TĀDI dziedātāji, dejotāji, mūziķi, teātrinieki, mākslinieki - nu dodiet to lielo izrādīšanas iespēju. Kolektīvi brauc ārpus Gulbenes, nes tās vārdu, nenes ārā nebūšanas. Atceroties to skaisto uzvedumu pirms dažiem gadiem vēl šobrīd patīkamas tirpas pārskrien - tik skaisti tas bija. Un to paveica savējie. Jā, un protams, arī samaksāt kolektīviem, jo tas būtu cieņas apliecinājums no novada valdības, kas tik ļoti trūkst ikdienā... es saku - samaksāt! brīvpusdienas neizskaitot ārā! Nu mīlam taču savējos, gulbenieši (nekļūstam tak par gulbeniekiem, lai gan uz to pusi jau iet...)

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.15 23:32

Vietējās ziņas