Trīs Gulbenes novada uzņēmumi saņem pašvaldības atbalstu 9

Noslēgusies Gulbenes novada pašvaldības organizētā grantu konkursa “Starteris 2021” otrā kārta. Gulbenes novada pašvaldība informē, ka tajā finansējumu saņēma trīs uzņēmumi: kas piedāvās daudzveidīgu piepūšamo atrakciju nomu, ražos koka dizaina priekšmetus interjeram, mājdzīvniekiem, tiks modernizēts pašapkalpošanās karsto dzērienu automātu serviss.

Kopējais  līguma apjoms ar pašvaldības līdzfinansējumu šajā kārtā ir 12 995 eiro. Visi projekta īstenotāji uzraudzības periodā 3 gadu laikā radīs 6 jaunas, pilnas slodzes darba vietas Gulbenes novada teritorijā.

Konkursa vērtēšanas komisija ar katru pretendentu tikās tiešsaistē, aicinot sīkāk pastāstīt par savu ieceri.

SIA “Fun time” valdes loceklis Toms Kindzulis  uzsvēra, ka Gulbenes novadā joprojām ir brīva niša aktīvas atpūtas piedāvājumam. Jau šobrīd SIA “Fun time” (“Laiks izklaidei”) nomai piedāvā kvalitatīvus, komfortablus SUP dēļus un elektriskos skrejriteņus. Tagad piedāvājuma klāstu iecerēts papildināt ar 4 piepūšamo atrakciju nomu. Idejas īstenošanas kopējas izmaksas ir 6394 eiro, no tām pašvaldības atbalsts - līdz 4000 eiro. Uzņēmums izveidots 2021.gada sākumā un darbojas aktīvā tūrisma, atpūtas un izklaides jomā Gulbenes novada teritorijā.

SIA “Gragons” pārstāvis  Salvis Trops izveidojis darbnīcu Līgo pagastā, paša spēkiem uzkonstruējot pirmās CNC iekārtas. Idejas autors prezentējot savu ieceri par koka izstrādājumu ražošanu pēc individuāla pasūtījuma, iezīmēja sortimenta paplašināšanas nepieciešamību, darinot arī koka dizaina elementus no dažādām koku sugām, izgatavojot standartizētas dāvanas ar iespēju personalizēt frēzējumu, kā arī piedāvājot CNC frēzēšanu un lāzergravēšanu. Jau šobrīd uzņēmums ražo preces-mēbeles dzīvniekiem: barotavas, gultas, kaķu mājas. SIA “Gragons” mērķis ir ražot augstas kvalitātes dabai draudzīgus eko koka izstrādājumus. Uzņēmums dibināts 2020.gadā. Ražošanas iekārtu iegādei nepieciešami 7350 eiro, no tiem pašvaldības piešķirtais finansējums - līdz 4995,60 eiro.

SIA “Coffeeart” valdes loceklis Artis Bakāns, izklāstot plānoto ideju  par jau esošās uzņēmējdarbības paplašināšanu un modernizēšanu, atzīmēja, ka vēlas nostiprināt ne tikai  pozīcijas tirgū,  bet arī nodrošināt klientus ar augstākās klases servisu. SIA "Coffeeart" šobrīd piedāvā pašapkalpošanās silto dzērienus pakalpojumus 13 vietās Vidzemē. Lai modernizētu pakalpojumu,  SIA “Coffeeart”  plāno aprīkot 6 iekārtas ar skārienjutīgu 32 collu ekrānu funkcionalitātes uzlabošanai, kā arī nodrošinās informatīvu saturu, tajā skaitā pašvaldības informācijas saturu. Uzņēmums dibināts 2019.gadā. Projekta idejas kopējās izmaksas ir vairāk nekā 6000 eiro, no tiem konkursā piešķirtais finansējums – 4000 eiro.

Šajā kārtā pretendentus vērtēja komisija: priekšsēdētājs Andis Caunītis, Gulbenes novada domes priekšsēdētājs; komisijas locekļi: deputāts Normunds Audzišs, deputāts Normunds Mazurs, Litenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš, komisijas sekretāre Liena Kazāka (pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas uzņēmējdarbības konsultante). Vērtēšanā tika pieaicināta arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Madonas biznesa inkubatora atbalsta vienības Gulbenē vecākā projektu vadītāja Līga Zvirgzdiņa.

Gulbenes novada pašvaldība informē, ka 2021.gadā pašvaldībā divos uzsaukumos tika saņemti 15 pieteikumi, no tiem 8 idejas atbalstītas, paredzot saskaņā ar līgumu piešķirt 20936,56 eiro finansējumu, lai attīstītu 4 jaunus produktus, 4 pakalpojumus līdz 2024.gadam  izveidojot 12 jaunas darba vietas.

Gulbenes novada pašvaldība grantu konkursu komercdarbības uzsākšanai un attīstībai organizē kopš 2013.gada. Informācija par īstenotajām projekta idejām www.biznessgulbene.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 9

deputāts

PILNIIGS MURGS ! SĀKĀS ATKAL NAUDAS IZŠĶIEŠANA , KĀ VAR DOD NAUDU KAUTKĀDAI KAFIJAI TĀ IR KATRĀ BENZINTANKĀ, SKOLĀS VISUR KUR VINJA IR , BĒRNU ATRAKCIJĀM - TĀS IR UZ KATRA STŪRA, GULBENE CENTRĀ IR LIELS BĒRNU ATRAKCIJU IZKLAIDE BĒRNIEM, SAPRASTU DOTU NAUDU KĀDĀM RAŽOTNĒM , KAS DOS JAUNAS DARBA VIETAS GULBENIEŠIEM , NEVISS DOD NAUDU NEZ KAM KAS JAU IR, PILNIIGA NAUDAS NOMEŠANA ZEMĒ , LABVAAK BUUTU LABIEKAARTOJUŠI PARKUS, IETVES BRUĢĪŠOS, VAI NU INVESTEEJUŠI NAUDU PILSĒTAS LABIEKARTOŠANA , KADAM BIJA IZDEVIIGI ATKAL , NAUDA NOIMESTA ZEMEE UN NEKAADAS JEEGAS

pirms 15 dienām, 2021.11.20 20:51

gulbeniete

nevajag ilgi domāt,japaskatās tikai uz personam kuras dabuja ,piemēram kafijas puisis,pietuvināts domei,jo meitene strāda gulbenes novada dome

pirms 14 dienām, 2021.11.21 11:55

ieva

varbuut Cauniiša kungam ir par to ko teikti ? ja nebuus atbildes, skaidrs ka saprot ka nauda ir nomesta zemee, un Gulbenes labiekaartošanai vai tiešaam tiem kam vajag naudu pansionaatiem , slimniicaam, skolaam, un ttt , kam jaadod naudu kafijaam ,, beernu atrakcijaam kuras jau ir Guulbenee , bet spaariites parkaa pie kokiem karaajaas sapuvuši putnu buuriiši , skats pa rubli :)

pirms 14 dienām, 2021.11.21 12:31

www

kas ir Gulbenē- Bērnu atrakcijas!!!???????? Kas jums visiem acis aizmālētas? Pa dubļiem bērniem jāmīcās. Aizbraucat apskatieties citu viet kādi atrakcijas parki ir izvidoti, un tad runājat par Gulbeni.

pirms 14 dienām, 2021.11.21 12:42

ssssssssssssss

kādam kautkas ir izdevīgi , nejau tādas naudas mest vēja , ne par ko . jāiejiet tik domē un Tev galdā met 4000 euro , feini ,

pirms 14 dienām, 2021.11.21 13:05

zane

tā it kā tās būtu milzīgas summas :D 4000 tiešām ir tikai neliels atbalsts
ko jūs cepjaties?

pirms 14 dienām, 2021.11.21 19:42

!

Tu nopelni tos 4000 un tad parunāsi, vai tas ir daudz vai maz.

pirms 14 dienām, 2021.11.21 20:53

Es

Šis atbalsts arī paredzēts atbalstīt mazos. Iepazīstieties ar nolikumu, arī mazie rada darba vietas un maksā nodokljus. Elementārā matemātika un var redzēt cik ātri apgūto summu uzņēmums atgriež nodokļu veidā.Ražojošam uzņēmumam no tādas summas ne silts, ne auksts. Neviens neliedz ikvienam rakstīt projektu un veidot savu mazo uzņēmumu un apgūt grantus. Šāda veida atbalsti ir visā LV, visos novados.

pirms 12 dienām, 2021.11.23 23:30

Tu

Tā ir vienkārši izkropļota konkurence. Kurš sacer skaistāku pasaku, tam piķis!

pirms 11 dienām, 2021.11.24 11:41

Vietējās ziņas