Trīscīņa: Gulbenes atlēti komandu vērtējumā izcīna 1.vietu

Pagājušajā sestdienā Gulbenē norisinājās Gulbenes novada atklātais čempionāts spēka trīscīņā, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa izcīņas ceturtais posms. Sacensības bija ļoti kupli apmeklētas. Tajās piedalījās 60 dalībnieki - 56 vīrieši un 4 sievietes - ne tikai no Gulbenes, bet arī Rīgas, Rēzeknes, Madonas, Ādažiem. Sporta klubu "Gulbenes K.S.P." sacensībās pārstāvēja 16 dalībnieki. Vairāk foto šeit.

Spēka trīscīņas sacensībās bija jāizpilda trīs vingrinājumi: pietupiens ar svara stieni uz muguras, svara stieņa spiešana guļus un svara stieņa vilkšana no zemes.  

Labus rezultātus uzrādīja arī Gulbenes atlēti. Svara kategorijā līdz 66 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Andrejs Šilo ar rezultātu 432,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 74 kilogramiem 2.vietu ieguva Normunds Aizupietis ar rezultātu 502,5 kilogrami un 3.vietā ierindojās Aivars Brezinskis ar rezultātu 480 kilogrami.

 

Bez ieskaites diemžēl palika Einārs Skangalis. Svara kategorijā līdz 83 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Roberts Bašķers ar rezultātu 577,5 kilogrami, 5.vietu ieguva Andris Lūsis ar rezultātu 545 kilogrami un 9.vietu - Edgars Ločmelis ar rezultātu 427,5 kilogrami. Svara kategorijā līdz 93 kilogramiem 2.vietu ieguva Vilnis Iekļavs ar rezultātu 605 kilogrami, 3.vietu - Aigars Cīrulis ar rezultātu 580 kilogrami, 4.vietu - Salvis Reinsons ar rezultātu 540 kilogrami un 5.vietu - Ādams Kluss ar rezultātu 530 kilogrami. Uvis Vasiļenko palika bez ieskaites. Svara kategorijā līdz 105 kilogramiem Toms Mezītis ar rezultātu 620 kilogrami ierindojās 4.vietā, 5.vietu ieguva Raivis Vilciņš ar rezultātu 595 kilogrami. Svara kategorijā līdz 120 kilogramiem 3.vietā ierindojās Mikus Mezītis ar rezultātu 470 kilogrami. Svara kategorijā virs 120 kilogramiem 1.vietu izcīnīja Andrejs Puķīte ar rezultātu 640 kilogrami.

 

Komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja "Gulbenes K.S.P." komanda un pēc četriem posmiem ieņem 4.vietu Latvijas kausa spēka trīscīņas kopvērtējumā. Šo sacensību organizators sporta kluba "Gulbenes K.S.P." pārstāvis un sacensību galvenais tiesnesis Aigars Cīrulis saka lielu paldies sporta centra darbiniekiem un direktoram, veikalam "Gigants LV", biedrībai "Sateka", SIA "KOPA", Gulbenes novada domei, sacensību tiesnešiem, asistentiem, sekretāriem, fotogrāfam un citiem šo sacensību atbalstītājiem par sniegto atbalstu šo sacensību norisei.

 

A.Cīrulis atzīst, ka sacensības bijušas ļoti smagas, jo tās ilga no pulksten 11.00 līdz 22.00.

 

"Taču mēs priecājamies, ka mājās izcīnījām 1.vietu, kas arī bija galvenais mērķis komandas atlētiem. Ļoti stingra šoreiz bija tiesāšana, ko es personīgi Latvijas čempionātos un Latvijas kausa posmos piedzīvoju pirmo reizi. Par to liecina arī piecu dalībnieku nesaņemtās ieskaites, starp tiem arī diviem Gulbenes atlētiem. Tas, protams, nozīmē, ka ir jāpiestrādā pie vingrinājumu izpildes tehnikas treniņos," saka A.Cīrulis.

 

Viņš piebilst, ka ļoti patīkami bijis, ka liels bijis skatītāju atbalsts, kas mūsu puišiem sniedza vēl lielāku iedvesmu sasniegt labus rezultātus.

 

"Ar komandas startu esmu ļoti apmierināts, daudzi atkārtoja un sasniedza savus personīgos rekordus. Ļoti labi savās pirmajās sacensībās nostartēja E.Ločmelis un M.Mezītis. Katras sacensības, kurās mēs startējam, ir pieredzes gūšana un mācīšanās, lai netiktu pieļautas kļūdas nākamajos startos. Šajās sacensībās līdz ar stingro tiesāšanu uzzinājām savas lielākās kļūdas, izpildot pietupiena vingrinājumu."

 

A.Cīrulis ir secinājis, ka viņam pašam vairāk ir jācenšas sniegt lielāku atbalstu sacensību laikā komandas atlētiem, ko, protams, ir grūti izdarīt, ja viņš pats startē.

 

"Cenšos, bet tas ir grūti. Puiši paļaujas uz manu pieredzi un grib, lai vairāk sacensību laikā viņiem palīdzu, tāpēc nāksies man pamazām startēt retāk un vairāk pievērsties tieši komandas vadīšanai," saka kluba pārstāvis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas