Tualešu problēma atrisināta

Vairākkārt "Dzirkstelē" ir atspoguļotas iedzīvotāju sūdzības par to, ka pilsētā problēma ir sabiedriskā tualete.

Rakstījām, ka iedzīvotāji ir pieprasījuši atslēgt sabiedrisko tualeti Jaunatnes parkā, vaicājuši, ko darīt mazturīgam iebraucējam no laukiem, kurš nevar atļauties samaksāt par sabiedriskās tualetes apmeklējumu, savukārt vēl kādai sievai pērnā gada rudenī liels bijis izbrīns, kad, svētdien atbraucot uz Gulbeni apmeklēt lielo tirgu, bija slēgtas abas sabiedriskās tualetes - gan tā, kas blakus tirgus laukumam, gan otra, kura ir Jaunatnes parkā. Redakcija saņēma arī sūdzības, ka problēmas ar tualeti bijušas arī Zaļā tirdziņa apmeklētājiem decembrī.


Sabiedriskās tualetes jautājumu Gulbenē aktualizējis arī domes oficiālās informācijas izdevums, kurā uzsvērtas vairākas visiem jau zināmās vietas, kur var apmeklēt tualeti - veikalos, ēstuvēs, dzelzceļa stacijā (par brīvu), kultūras centrā (maksas pakalpojums), kapsētā (par brīvu), pie tirgus laukuma (darba laiks no pulksten 9.00 līdz 16.00, strādā no pirmdienas līdz sestdienai, maksa - 20 santīmi), minēta arī tualete Jaunatnes parkā, kura gan darbosies tikai vasarā no pulksten 7.00 līdz pulksten 20.00 no pirmdienas līdz sestdienai.

 

Ja ir nepieciešams apmeklēt tualeti, iedzīvotāji var doties arī uz novada domi. Labierīcības tur var izmantot darba laikā un par brīvu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas