Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tūrisma nozares speciālisti izvērtē sezonu

Šonedēļ notika tūrisma uzņēmēju un tūrisma komisijas paplašinātā sēde, kurā tika apspriests, kāda bijusi šī tūrisma sezona, informē Gulbenes novada tūrisma informācijas centra vadītāja Laura Lulle.

L.Lulle informēja, kāda ir bijusi tūrisma informācijas centra apmeklētāju statistika, arī tūrisma uzņēmēji stāstīja, kā viņiem ir veicies.

 

"Tūristu skaits ir palielinājies, salīdzinot ar pagājušo gadu. Protams, ir vietas, kas tiek apmeklētas mazāk, citas savukārt vairāk. Arī Vidzemes tūrisma asociācijas vadītājs Raitis Sijāts, kurš klātesošos iepazīstināja gan ar asociācijas darbu, gan ar tūrisma nozares aktualitātēm Vidzemē, minēja, ka gan Vidzemes reģionā, gan arī visā Latvijā tūristu skaits ir palielinājies apmēram par 30 procentiem," stāsta L.Lulle.

 

Tūrisma uzņēmēju un entuziastu kopīgās tikšanās laikā tika pārrunāti arī nākamā gada plāni.

 

"Spriedām par to, ka noteikti ir jāpiedalās starptautiskajā izstādē "Balttour", ka tur ir jābūt pamanāmiem un kā to labāk izdarīt. Runājām arī par to, ka vairāk ir jāiziet uz Igaunijas un Lietuvas tirgu," stāsta centra vadītāja. "Patīkami, ka tūrisma uzņēmēji un entuziasti tiešām vēlas darboties un veicināt tūrisma attīstību Gulbenes novadā un reģionā. Viņi arī ir sapratuši, ka ļoti svarīgi ir sadarboties un veidot kopīgus pasākumus."

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas