Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpina diskusijas par dzīvnieku patversmi

Gulbenes novada domes sēdē deputāti turpināja tautsaimniecības komitejas sēdē uzsākto diskusiju par dzīvnieku patversmes nepieciešamību un dzīvnieku apbedīšanas vietas izveidi.

Deputāte Ilze Mezīte uzsvēra, ka jau gadiem ilgi notiek diskusijas par šo tēmu. Viņa aicina nevis diskutēt, bet risināt šo jautājumu. "Ir jāzina, cik tas mums izmaksā," teica I.Mezīte.


Gulbenes novada domes priekšsēdētājas vietnieks Dainis Švika norādīja, ka pašlaik pilsētai ir līgums ar Alūksnes patversmi. "Šis jautājums pagaidām nav tādā līmenī sagatavots, lai pieņemtu tagad lēmumu par patversmes izveidošanu. Un vai, skatot budžetu, mēs būsim gatavi 50 000 vai 60 000 tūkstošus latu ziedot patversmes izveidei," uzsvēra D.Švika.


Novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa informēja, ka pašvaldībai pagaidām nav tādas iespējas vieniem pašiem to uzbūvēt un uzturēt atbilstoši visām prasībām.


Savukārt deputāts Nikolajs Stepanovs uzskatīja, ka vajadzētu izpētīt, cik maksā patversmes un cik dzīvnieku apbedīšanas vietas izveide, un tad skatīt šo jautājumu tālāk.

 

"Vienreiz ir jātiek skaidrībā. Eiropas hartā tas ir ierakstīts. un pienāks tas laiks pēc pieciem desmit gadiem, kad šis jautājums būs jārisina," teica N.Stepanovs.


Beigās deputāti vienojās, ka ir jāveic aprēķins par izmaksām un materiālām iespējām dzīvnieku patversmes izveidošanai Gulbenes novadā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas