Turpina izmeklēt divu jauniešu nāvi kubulā Velēnā 1

Krimināllieta par mīklaino divu jauniešu nāvi ūdens kubulā “Diļļu” māju pagalmā Velēnas ciemā joprojām ir aktuāla, kaut šis notikums ir risinājies pirms trim gadiem 6.maijā.

“Šo noziedzīgo nodarījumu izmeklē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes sevišķi smago noziegumu izmeklēšanas grupa, lieta nav izbeigta, un turpinās izmeklēšana,” “Dzirksteli” informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.  

Gulbenieši labi atceras, ka negadījums, ja to tā var nosaukt, ar jauniešiem notika bēdīgi slavenā Daiņa Mazuļa māju pagalmā. Viens no bojā gājušajiem bija viņa 19 gadus vecais dēls, kā arī D.Mazuļa draudzene, kura bija tikai nedaudz vecāka par namatēva dēlu. Tā kā abi jaunieši īsi pirms nāves bijuši apdrošināti par iespaidīgām naudas summām un kā labuma guvējs bija norādīts D.Mazulis, radās aizdomas, vai tikai nelaimes gadījums nav inscenēts.

Šobrīd D.Mazulis, kuram nupat jūnijā apritēja 50 gadi, izcieš brīvības atņemšanu saistībā ar citu apsūdzību. Pagājušajā gadā viņš tika notiesāts uz astoņiem gadiem par sutenerismu un sieviešu, arī nepilngadīgu meiteņu, vervēšanu prostitūcijai Vācijā.

Jau rakstījām, ka D.Mazulim ir baisa kriminālā vēsture. Viņš ir izcietis cietumsodu apsūdzībā par sievietes uzspridzināšanu Grundzāles pagastā 1999.gadā. Arī šī sieviete pirms nāves bija apdrošināta un kā labuma guvējs bijis norādīts D.Mazulis.

Šā cilvēka dzimtā puse ir Valmiera, Gulbenes novadā viņš savulaik ir ieprecējies un tādējādi Velēnā kļuvis par “Diļļu” māju saimnieku. Pats viņš apgalvo, ka šīs mājas ir nopircis. 2016.gada 11.oktobrī, D.Mazulim  uz brīvām kājām esot, iespējams, ļaunprātīgas dedzināšanas rezultātā ugunsgrēks papostīja “Dilles”, tomēr šis notikums tā arī palika noslēpumā tīts.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

mizuļa atbalsta grupa

Tas tak ciets fakts pie visa vainīgs kaķis, kas nu arī ir miris un liecības sniegt policijā un prokuratūrā nevarēs

pirms 2 gadiem, 2019.06.18 16:47

Vietējās ziņas